TURFOOD 2022 GIDA FUARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI…

Network Fuarcılık, 15-17 Eylül 2022 tarihlerinde düzenlenecek TURFOOD Gıda Fuarı’nda sektörün profesyonellerini 4. kez bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Almira Otel’de gerçekleştirilen TURFOOD Gıda Fuarı Değerlendirme Toplantısına Network Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eker, BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Aytuğ Onur, Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Aslım, BURASDER Bursa Aşçılar Derneği Başkanı Sait Kaplan ve Yönetim kurulu üyeleri, Bursa Gastronomi ve Turizmi Derneği Başkanı Ramazan Başan, Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Serkan Durmuş, Gıda Kontrol Merkez Araştırma Enstitüsü Yöneticisi Erdal Eroğlu, BUYSAD Bursa Yemek Sanayicileri Derneği Önceki dönem başkanı Yüksel Acar ile önceki fuarlara katılım gösteren gıda üreticisi ve toptancısı 40 firmanın temsilcileri katıldı.

Değerlendirme toplantısının açılışında konuşan Network Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eker, gıdanın başkenti olan Bursa’da gerçekleştirdikleri TURFOOD Gıda Fuarının sektör tarafından ilgi ile izlendiğini, katılımcı ve ziyaretçi çeşitliliğinin her geçen fuar daha iyiye gittiğini ifade etti. TURFOOD Gıda Fuarının hem yurt içi piyasaya hem de yurt dışına yönelik bir fuar olduğunu belirten Eker, özellikle yurt dışından daha fazla ülkeden daha fazla alıcıyı Bursa’ya getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

TURFOOD Gıda Fuarı değerlendirme toplantısında sektör temsilcileri ile yapılan istişareler sonucunda fuarın 15-17 Eylül 2022 tarihinde düzenlenmesine karar verildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 3 3 TURFOOD 2022 GIDA FUARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI… için yorumda bulun

    TURFOOD 2022 GIDA FUARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TURFOOD 2022 GIDA FUARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI… için ilk yorumu yapabilirsin.