YAZAR MERVE GÜLCEMAL YILDIRIMLILARLA BULUŞTU

Yıldırım Belediyesi Ramazan ayı programları kapsamında Merve Gülcemal ile söyleşi programı düzenledi. Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen seminerde, katılımcılarla sohbet eden Gülcemal, kendine has üslubuyla anlattığı hikâyelerle izleyiciye keyifli anlar yaşattı. Yıldırımlıların yoğun ilgisiyle gerçekleşen program katılımcılardan tam not aldı.

Kültür, sanat ve medeniyet kenti Yıldırım’ı her geçen gün yaptıkları çalışmalarla ileriye taşımaya gayret ettiklerini belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Ramazan ayının manevi havasını, güzelliklerini hem ilçemizde hem de deprem bölgesinde yaşatmak için de gayret ediyoruz. Yıldırım Belediyesi olarak Ramazan ayı boyunca birbirinden güzel programlar hazırladık. Bir ay boyunca söyleşiler, tiyatrolar, meddah gösterileri, Hacivat-Karagöz oyunu gibi etkinliklerle; her yaştan hemşehrimize dokunmaya çalışıyoruz. Bu kutsal ayda manevi duygularımızı üst seviyelere çıkaracak etkinliklerimizle, toplumsal birlikteliğe katkı sağlamaya çalışıyoruz. Tüm hemşehrilerimizin Ramazan ayını tebrik ediyorum” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YB 1 1 2 YAZAR MERVE GÜLCEMAL YILDIRIMLILARLA BULUŞTU için yorumda bulun

    YAZAR MERVE GÜLCEMAL YILDIRIMLILARLA BULUŞTU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YAZAR MERVE GÜLCEMAL YILDIRIMLILARLA BULUŞTU için ilk yorumu yapabilirsin.