TÜRKİYE KAIZEN ÖDÜL TÖRENİ 11 HAZİRAN’DA YAPILACAK

Medicabil Sağlık Grubu, ilkelerini olağanüstü şekilde uygulayan üst düzey kuruluşları ödüllendiren Türkiye Kaizen Ödül programında Türkiye genelinde ilk 4’e girmeyi başardı.

Kuruluşundan bugüne kadar hasta ve çalışan memnuniyeti ile verimliliği üst düzeyde tutmayı amaç edinerek “Yalın Sağlık” hizmetiyle çalışmalarını sürdüren Medicabil Sağlık Grubu, uluslararası prestije sahip Türkiye Kaizen 2024 Ödül organizasyonunda ilk 4’e girerek büyük bir başarıya imza attı.

Medicabil Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Bilgen, Medicabil Nilüfer Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Aysun Yılmazlar, Nilüfer Hastanesi Mesul Müdürü Dr. Coşkun Hayırlıoğlu, Medicabil Yıldırım Hastanesi Başhekimi ve Mesul Müdürü Dr. Feza Şen ve Yalın Sağlık Enstitüsü Kalite Koordinatörü Duygu Soydan, ilk 10’a kalındıktan sonra ilk 4’e kalma aşamasında Kaizen Enstitüsü Saha Denetim ekibi Dr. Öğr. Üyesi Tayfun Utaş ve Dr. Muhsin Güneşlik’e “Yalın Sağlık“ çalışmaları hakkında sunumda bulunmuşlardı.

Medicabil Sağlık Grubu olarak hedeflerinin globalde yarışmak ve ülkedeki sağlık hizmetini tüm dünyaya duyurmak olduğunu söyleyen Medicabil Nilüfer Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Aysun Yılmazlar, “Amacımız sağlık hizmetimizi uluslararası standartlarda ‘hasta güvenliği’ odağında hastamıza ve kurumumuza değer katarak yalınlaştırmaktır. Vizyonumuz ve misyonumuz gereği memnuniyeti ve verimliliği üst düzeyde tutmak amacıyla ‘Yalın Sağlık’ uygulamalarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

Medicabil Sağlık Grubu, 11 Haziran 2024 tarihinde İstanbul’da yapılacak Türkiye Kaizen Ödül Töreninde birinciliği elde etmeyi hedefliyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TURKIYE KAIZEN ODUL TORENI 11 HAZIRANDA YAPILACAK için yorumda bulun

    için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak için ilk yorumu yapabilirsin.