17 yaşındaki İrem Selçuk hayatını kaybetti

Denizli’de sulama sistemi için tarlaya hortum dizen genç kız, geri manevra yapan traktörün altında kalarak hayatını kaybetti. Kaçan traktör sürücüsü 8 saat sonra yakalandı.

Denizli’nin Acıpayam ilçesine bağlı Yumrutaş Mahallesi’nde akıllara durgunluk veren bir kaza meydana geldi.

TARLAYA HORTUM DİZİYORDU
17 yaşındaki İrem Selçuk, tarlanın sulanmasından dolayı kurulan hortumları dizmek için traktörün arkasına oturdu.

AFGAN SÜRÜCÜ OLAY YERİNDEN KAÇTI
Tam bu esnada geri manevra yapan traktör, Selçuk’un üstünden geçti. Acı olayın ardından Afganistan uyruklu sürücü olay yerinden kaçarken, diğer çalışanların ihbarı üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

HASTANEYE KALDIRILDI KURTARILAMADI
Olay yerine giden sağlık görevlileri ağır yaralanan genç kızı hastaneye kaldırdı. Jandarma Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yapmış olduğu çalışmaların ardından Selçuk’tan acı haber geldi. Genç kız doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

ZANLI 8 SAAT SONRA YAKALANDI
Olayın ardından yabancı uyruklu şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı. Şüphelinin etraftaki çalışanların bilgisi doğrultusunda kimliğini belirleyen ekipler, her yeri didik didik arayarak sürücüyü 8 saat sonra buldu. Korktuğu için kaçtığını söyleyen sürücü ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. denizli kaza 17 yaşındaki İrem Selçuk hayatını kaybetti için yorumda bulun

    17 yaşındaki İrem Selçuk hayatını kaybetti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 17 yaşındaki İrem Selçuk hayatını kaybetti için ilk yorumu yapabilirsin.