Maraş’ta korkutan deprem

AFAD’ın verilerine göre Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi yakınlarında 4,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sarsıntı çevre illerde de hissedildi.

Türkiye’de deprem gerçeği kendisini zaman zaman hissettirmeye devam ediyor. AFAD verilerine göre ise bugün saat 09.11 sıralarında Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi yakınlarında 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD’dan depremle ilgili yapılan açıklamada, “Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi yakınlarında saat 09.11’de 4,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi” ifadelerine yer verildi.

İLK BELİRLEMELERE GÖRE YIKILMA YOK

Deprem, çevre illerden de hissedildi. Bölgeden gelen ilk verilere göre herhangi bir yaralanma ya da yıkımın olmadığı bilgisi verildi. Birçok vatandaşın sarsıntının etkisiyle kendisini dışarı attığı kaydedilirken, ekiplerin her ihtimale karşı olay yerine geçtiği belirtildi.

KANDİLLİ VERİLERİNE GÖRE DEPREMİN BÜYÜKLÜĞÜ 4.6

Kandilli Rasathanesi’nin depremle ilgili verileri de aktarıldı. Kandilli’nin verilerine göre saat 09.11 sıralarında Kahramanmaraş’ın Tevekkeli ilçesinde meydana gelen depremin büyüklüğünün 4.6 olduğu kaydedildi.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. maras Maraş’ta korkutan deprem için yorumda bulun

    Maraş’ta korkutan deprem için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Maraş’ta korkutan deprem için ilk yorumu yapabilirsin.