Adımız insan gücümüz kadın!

Tüm horlanmış ezilmiş şiddet gören kadınların çığlığıyla yola çıkan ben İnanıyorumki düşüncesi dili aklı yolu ve davranışı bir dürüst insanlarla bu problemlerin dilde değil gerçek dünyadada çözüme kavuşacağına inanıyorum.Hersey inanmakla başlar ilk olarak ben kendime inandım liseyle üniversite arasında geçen sürede muhasebe ve çeşitli dallarda çalıştım.Daha sonra 2014 yılında azimle çalıştığım istediğim PSİKOLOJİ bölümünde okumaya hak kazandım.Üniversite bitiminde hemen 2018 yılında psikoloji bölümünün KLİNİK PSİKOLOJİ Bölümünde Uzmanlığımı tamamladım.
Ekran Resmi 2023 03 27 14.21.23
RESİM
Psikoloji bölümünün tüm alt dallarında (aile danışmanlığı, çocuk gelişimi, hipnoz, dünyada farkındalık ve psikolojik gelişim, gibi…)eğitim belgelerimi tamamladım. Türkide tüm derneklerde tüm yardım kuruluşlarında elimden geldiğince görev almaya özen gösterdim.Dünyaya gelme amacımızın sadece yemek içmek gezmek olduğunu düşünen değil ,tüm hayattaki insanlara ilk kendime ne katarımla başladığım hayat mücadelemde bir kişiye bile hayatta iyi anlamda dürüst olarak dokunabildiğim, düştüğünde yerden kaldırabildiğim gücü onada aşılamak oldu. Ne kadar çok kişiye iyi insani dürüst sevecen saygılı hoşgörülü yani insan olabilmenin meziyetleriyle ulaşabilirsek, okadar kişide topluma insani yaklaşır.  
Ekran Resmi 2023 03 27 14.21.12 1
RESİM
Türkiye’nin geleceğini zihni ve bedeni esir alınmış kişilerle değil, fikri hür vicdanı hür irfanı hür ufku açık kişilere emanet edebiliriz.Bursa’nın İnegöl ilçesinde doğup büyüdüğüm, havasını soluduğum, sokaklarında koştuğum, ekmeğini yiyip suyunu içtiğim ,çocukluğum yani her bir evremin geçtiği kadim memleketim İnegöl’ün bir evladı olarak ,TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN 100. Yılında ülkemizin kader seçiminde ,aydınlık yarınlara yürüdüğümüz bu seçimde CHP Milletvekili aday adaylığımı yapmış bulunmaktayım.  
Ekran Resmi 2023 03 27 14.21.03 1
RESİM
Demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir.Eğer bu sağlanamazsa demokrasi, otokrasiye geçebilir.İnsan övülmeyi sever.Onun için, güzel sözlü demagoglar, kötüde olsalar, başa geçebilirler.Oy toplamasını bilen herkesin, devleti idare edebileceği zannedilir. ‘’Demokrasi, bir eğitim işidir.Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur.Devam edilirse demagoglar türer.’’Demagoglardan da diktatörler çıkar. (PLATON-KİTABI Demokrasi Üzerine CHP BURSA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI UZ.KLİNİK PSİKOLOG GÜLFER TEK

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 1 1 Adımız insan gücümüz kadın! için yorumda bulun

    Adımız insan gücümüz kadın! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Adımız insan gücümüz kadın! için ilk yorumu yapabilirsin.