Altepe’den Başkan Aydın’a Tebrik Ziyareti

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Recep Altepe, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’a tebrik dolayısıyla bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret, Aydın’ın 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden seçilmesi üzerine yapıldı. Altepe, Başkan Aydın’ı tebrik ederek başarı dileklerini iletti ve Orhangazi, Bursa ve genel konular hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Belediye Başkanı Aydın, ziyaret hakkında yaptığı açıklamada, geçmiş dönem Büyükşehir Belediye Başkanı olan ve şu anda Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Recep Altepe başkanımızın nazik ziyaretinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum, dedi. Başkan Bekir Aydın sözlerinin devamında, kıymetli Recep Altepe başkanımız Bursa’mıza ve Orhangazi’mize çok değerli hizmetlerde bulunmuşlardır. Şimdi de yerel yönetimler başkan yardımcısı olarak daha geniş hizmetlerde bulunmaktadırlar. “Cümlelerini kullandı. Aydın, Ziyaret sırasında ülke, Bursa ve Orhangazi’nin durumunu ele aldıklarını belirtti.

 

Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın yeniden Orhangazi Belediye Başkanı seçilmesinin ardından tebrik ziyaretleri devam ediyor. Son olarak, geçmiş dönem, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve halen Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Recep Altepe, Aydın’ı ziyaret etti. Başkan Aydın, ilerleyen günlerde de tebrik ziyaretleri ile hemşehrileriyle bir araya gelmeye devam edecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2 1 Altepe’den Başkan Aydın’a Tebrik Ziyareti için yorumda bulun

    Altepe’den Başkan Aydın’a Tebrik Ziyareti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Altepe’den Başkan Aydın’a Tebrik Ziyareti için ilk yorumu yapabilirsin.