Baba-oğul sünnet düğününü kan gölüne çevirdi

Samsun’da bir sünnet düğününde baba-oğulun tabanca ve pompalı tüfekli saldırısında 7 kişi kanlar içerisinde kaldı. Torununun sünnet töreninde vurulan Recep Ayçiçek tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Saldırı anı cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

Vezirköprü ilçesi Yeni Mahalle’de yapılan sünnet düğünü kana bulandı. İddiaya göre, Tekin Özvatan’ın oğlunun sokakta yapılan sünnet düğününe gelen Metehan G. burada taşkınlık yaptığı için düğün sahipleri tarafından uzaklaştırıldı.

DÜĞÜN YERİNE TEKRAR GELDİ

Bir süre sonra yine düğün yerine gelen Metehan G., burada tekrar taşkınlık yaparak düğün sahipleri ile tartıştıktan sonra kaçtı. Daha sonra babası Mehmet G. ile birlikte düğün yerine gelen Metehan G., tartıştığı kişilere tüfek ve tabanca ile ateş açtı.

VURULAN DEDE KURTARILAMADI

Açılan ateş sonucu Yasin Ayçiçek, Murat Kış, Tekin Özvatan, Kevser Şengül, Sadet Kalyoncuoğlu, Recep Ayçiçek ve olayı gerçekleştiren Mehmet G. yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen sağlık ekiplerince Vezirköprü Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Torununun sünnet töreninde vurulan Recep Ayçiçek tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Yaralılar yapılan ilk müdahalenin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Gazi Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Silahlı saldırı anı ise yaralılar tarafından cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi. Olayla ilgili soruşturma ise sürüyor. kaynak haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. jhgcyvbhjnk Baba-oğul sünnet düğününü kan gölüne çevirdi için yorumda bulun

    Baba-oğul sünnet düğününü kan gölüne çevirdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Baba-oğul sünnet düğününü kan gölüne çevirdi için ilk yorumu yapabilirsin.