Aslı Enver, Arayış dizisinde Mehmet Günsür ile partner olacak

Son olarak Babil dizisinde oynayan Aslı Enver, Disney Plus’ta yayınlanacak olan Arayış isimli dizinin başrol oyuncusu oldu. Enver’in dizideki partneri ise yakışıklı oyuncu Mehmet Günsür oldu.

İstanbullu Gelin’in ardından Babil dizisindeki rolüyle adından söz ettiren güzel oyuncu Aslı Enver’in yeni projesi belli oldu. Oyuncu, 14 Haziran’da Türkiye pazarına giren Disney Plus’ta yayınlanacak olan dizinin başrolü seçildi.

PARTNERİ MEHMET GÜNSÜR OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Enver’in Disney Plus’ın yeni dizisi Arayış’ta rol alacak. Nüket Bıçakçı’nın yazdığı dizide Enver, arkadaşını tarikatın elinden kurtarmak için mücadele veren bir kadına hayat verecek. Dizide Enver’in rol arkadaşı ise başarılı oyuncu Mehmet Günsür olacak. Ay Yapım’ın imza atacağı diziyi Emin Alper yönetecek.

Günsür aynı zamanda Ay Yapım’ın Netflix çekilen ‘Kül’ adlı filminde de rol alacak.

KAYNAK HABERLER

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 2022 07 15T105152.316 Aslı Enver, Arayış dizisinde Mehmet Günsür ile partner olacak için yorumda bulun

    Aslı Enver, Arayış dizisinde Mehmet Günsür ile partner olacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslı Enver, Arayış dizisinde Mehmet Günsür ile partner olacak için ilk yorumu yapabilirsin.