Başkan Joe Biden’ın birkaç saat arayla çekilen iki görüntüsü arasındaki fark kafa karıştırdı

Son zamanlarda boşlukla tokalaştığı görüntülerle konuşulan ABD Başkanı Joe Biden, şimdi de birkaç saat arayla çekilen iki farklı görüntüsü ile gündem oldu. Görüntülerden birinde olması gerektiği şekilde doğal tavırlar sergileyen Biden’ın diğer görüntüde son derece genç görünmesi ve gözünü hiç kırpmadan konuşması dikkatlerden kaçmadı. Yan yana konulup karşılaştırılan bu iki video ABD basınının en çok konuştuğu konular arasında yer aldı.

ABD Başkanı Joe Biden, sadece birkaç saat arayla çekilen iki görüntüsüyle ABD basınında geniş yankı uyandırdı. Görüntülerden birinde Biden’ın doğal tavırlar sergilediği görülüyor. Ancak diğer görüntüde ise durum çok farklı. İlk görüntüye göre gençleştiği gözlenen Biden’ın konuştuğu esnada gözlerini kırpmaması da bir hayli ilginç. Bu iki görüntüyü karşılaştıranlar “Biden, dublör mü kullanıyor?” sorusunu sormaya başladı.

BOŞLUKLA TOKALAŞMASI OLAY OLMUŞTU

Öte yandan Biden’ın geçtiğimiz aylarda bir konuşma sonrası yaptığı tuhaf hareketler gündem olmuştu. Konuşması bittikten sonra arkasını dönüp tokalaşacak birini arayan ancak bulamayan Joe Biden, boşlukla tokalaşmıştı. Şaşkın bakışlar eşliğinde kürsüden ayrılan Biden hakkında Beyaz Saray’dan herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

“BİLİŞSEL SORUNLAR YAŞIYOR”

Biden’ın görüntüleri sosyal medyada da geniş yankı uyandırırken, 51 yaşındaki Texas Senatörü Cruz da dahil olmak üzere birçok kişi, politikacının olası bilişsel sorunlar yaşadığını öne sürdü.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bidennn Başkan Joe Biden’ın birkaç saat arayla çekilen iki görüntüsü arasındaki fark kafa karıştırdı için yorumda bulun

    Başkan Joe Biden’ın birkaç saat arayla çekilen iki görüntüsü arasındaki fark kafa karıştırdı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başkan Joe Biden’ın birkaç saat arayla çekilen iki görüntüsü arasındaki fark kafa karıştırdı için ilk yorumu yapabilirsin.