Belediye Başkanı Bekir Aydın Ak Partinin Aşure İkramına Katıldı

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanlığının düzenlediği aşure ikramına katıldı. Aşure ikramı 22 Ağustos pazartesi günü Cumhuriyet Meydanında yapıldı. Aşure ikram programına, Ak Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Belediye Başkanı Bekir Aydın, Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, MHP İlçe Başkanı Halil Bozoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Çalışmalarına devam ediyor. Başkan Aydın bu çerçevede Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanlığının düzenlediği aşure ikram programına katıldı. Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan aşure İkramına, Orhangazi’nin bütün kesimlerinden geniş katılımın yapıldığı gözlendi. Aşure programında Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu konuklarla sohbet etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın konuyla ilgili yaptığı açıklamada “ Her fırsatta vurguladığım gibi aşure Bereket, paylaşma v birlik olmanın, bunu göstermenin Bir yoludur. Burada İlçe Başkanlığımız bütün hemşerilerimizle birlikte bizleri bir araya getirdi. Aşureyle hem ağzımız hem de sohbetimiz, muhabbetimiz tatlandı. Aşure gününün bir başka anlamı da  Bir çok peygamberin hayatlarına dair önemli vakaların yaşandığı bir gün olmasıdır. “ Diyerek sözlerine“ bizler Orhangazi belediye Başkanı ve Ak Parti Orhangazi ilçe başkanı değerli Gökhan Ulusu kardeşim olarak, El ele, omuz omuza Her fırsatta halkımızla birlikte, hemşerilerimizin arasında oluyoruz. Eskilerin deyimiyle, gönül sohbet ister kahve bahane, misali dostlarımızla çay içerek, kahve içerek sorunlarını dinliyoruz, sohbetlerimizi yapıyoruz, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bugün de aslında Ak partimizin aşure ikramı bunun bir vesilesi oldu. “ Şeklinde devam etti. Başkan Aydın açıklamasına “ Bugün, burada bizleri hemşerilerimizle, dostlarımızla buluşturan başta Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanı değerli kardeşim Gökhan Ulusu olmak üzere, organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah kabul etsin, Allah milletimize, devletimize zeval vermesin.“ Cümleleriyle son verdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Belediye Baskani Bekir Aydin Ak Partinin Asure Ikramina Katildi Belediye Başkanı Bekir Aydın Ak Partinin Aşure İkramına Katıldı için yorumda bulun

    Belediye Başkanı Bekir Aydın Ak Partinin Aşure İkramına Katıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Belediye Başkanı Bekir Aydın Ak Partinin Aşure İkramına Katıldı için ilk yorumu yapabilirsin.