Bir eğlencede tanıştığı prensle evlenen Mersinli Hande “Düşes” unvanını aldı

Hollanda’nın Rotterdam kentine 12 yıl önce üniversite öğrenimi için giden Mersinli Hande Macit, bir arkadaşının eğlencesinde tanıştığı Macklenburg Veliaht Presi Georg Alexander ile nikâh masasına oturup Macklenburg Dükalığında ‘Düşes’ unvanı aldı. Filmlerde izlediğimiz peri masalları gerçek oldu. Eğitim için Hollanda’ya giden gurbetçi kız düşes oldu.

17 HAZİRAN’DA NİKAHLANDI

Annesi noter, babası avukat olan Hande Macit, 2010 yılında öğrenim için gittiği Hollanda’da 9 yıl sonra Veliaht Prens Georg Alexander ile tanıştı. 2020 sonunda nişanlanan çift, 17 Haziran’da nikâhlandı.

“YANIMA GELDİ, SELAM VERDİ”

Londra Gazetesi sitesinde yer alan haberde düğün öncesi prensle olan aşkının nasıl başladığını anlatan Macit, “2019’da bir arkadaş eğlencesine katıldım. Alexander’i de tanımıyordum. İrlanda’da yaşıyormuş ve kardeşini ziyarete gelmiş. Eğlencede yanıma geldi, selam vererek konuşmaya başladı. Sohbet sonrası telefon numaramı aldı. Bir hafta sonra Almanya’dan Hollanda’ya geldi, sohbetimiz ilerledi, ziyaretler arttı” dedi.

YOĞURT ÜRETİYORLARMIŞ

Alexander’in veliaht prens olduğunu tanışmalarından iki hafta sonra öğrendiğini söyleyen Düşes, “Alexander, korona sürecinde Rotterdam’a taşındı. Ben eğitime odaklanmıştım. Sonra bir işe girdim, ardından abim ile butik yoğurt üretimine başladık. Sonra bize Alexander da ortak oldu. Hollanda’ya gelmek isteyen Türk şirketlerine danışmanlık hizmeti de veriyordum” diye evlilik öncesi yaşamını özetledi. kaynak haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mmersinli hande Bir eğlencede tanıştığı prensle evlenen Mersinli Hande “Düşes” unvanını aldı için yorumda bulun

    Bir eğlencede tanıştığı prensle evlenen Mersinli Hande “Düşes” unvanını aldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bir eğlencede tanıştığı prensle evlenen Mersinli Hande “Düşes” unvanını aldı için ilk yorumu yapabilirsin.