Bursaspor’dan idari ve mali genel kurul ilanı!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden yayınladığı duyuruda şu ifadelere yer verdi;

Kulübümüzün Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu’nun aşağıdaki gündemi görüşmek üzere 25 Şubat 2023 Cumartesi günü saat 11:00’da Bursaspor Kulübü Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri Toplantı Salonu’nda yapılmasına, çoğunluk sağlanamaması halinde ikinci toplantının 15 Nisan 2023 Cumartesi günü saat 13:00’da Merinos Kongre Kültür Merkezi Muradiye Toplantı Salonu’nda çoğunluk aranmaksızın yapılmasına karar verilmiştir.

GÜNDEM

1. Açılış,

2. Genel Kurul Divan Başkanı ve Üyelerinin seçimi,

3. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması,

4. Yönetim Kurulu’nun mali raporunun okunması,
i.Gelir – gider tablosunun okunması,
ii.Bilançonun okunması,

5. Denetim Kurulu raporunun okunması,

6. Yönetim ve Denetim Kurulları raporlarının görüşülmesi,

7. Tahmini bütçenin okunması,

8. Tahmini bütçenin görüşülmesi ve karara bağlanması,

9. 2024 yılı giriş ve yıllık üyelik ödentilerinin belirlenmesi,

10 Tüzüğümüz gereği; 2021-2022 yılı üyelik ödentilerini zamanında yapmadıkları için üyelikleri askıya alınan 358 üyemizin dernek üyeliğinin düşmesi hususunda görüşülmesi ve karara bağlanması,

11. Dilek ve temenniler,

12. Kapanış.

* Tüzüğümüzün 23.2 maddesi gereğince her yıl Şubat ayı içerisinde yapılması zorunlu olan Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısının ilk oturumu 25 Şubat 2023 yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde ikinci toplantı ülkemizin içinde bulunduğu deprem felaketi sebebiyle yasal süre içerisindeki 15 Nisan 2023 Cumartesi günü çoğunluk aranmaksızın yapılmasına karar verilmiştir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bursaspor dan idari ve mali genel kurul ilani guncelbursa Bursaspor’dan idari ve mali genel kurul ilanı! için yorumda bulun

    Bursaspor’dan idari ve mali genel kurul ilanı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bursaspor’dan idari ve mali genel kurul ilanı! için ilk yorumu yapabilirsin.