ÇEVİKEL’DEN TÜGİAD BURSA’YA ÖVGÜ

TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, 2. kez DOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı seçilen TÜGİAD Genel Başkanı Nilüfer Çevikel’e ziyaret gerçekleştirdi.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD), 18. Olağan Genel Kurulu’nda DOSABSİAD’ın ilk kadın Yönetim Kurulu Başkanı olan Nilüfer Çevikel, güven tazelerken yeni dönemde ilk resmi ziyaret Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi tarafından gerçekleştirildi.

TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ahmet Parseker ve Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette TÜGİAD Bursa Şubesi’nin faaliyetleri başta olmak üzere iş dünyasının güncel sorunları konuşuldu.

PARSEKER, “5 MİLYAR DOLARLIK İHRACAT POTANSİYELİ İLE TÜRKİYE İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ahmet Parseker ziyarete ilişkin yaptığı açıklamasında, “5 milyar dolarlık ihracat potansiyeli olan ve 50 bin kişiye istihdam sağlayan 594 firma ile bu sanayi bölgesi Türkiye için çok değerli.  DOSAB’ın sanayici ve iş insanlarını tek çatı altında toplayarak ulusal ve uluslararası başarılara imza atan DOSABSİAD, ekonomik kalkınmaya katkı sağlamaya devam ediyor. Bu manada yeni yönetim kurulu üyelerine ve DOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel’e yeni dönemlerinde TÜGİAD Bursa Şubesi adına başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

ÇEVİKEL’DEN TÜGİAD BURSA’YA ÖVGÜ

Bursa Şubesi’nin, TÜGİAD’ın Türkiye’deki 6 şubesinden biri olduğunu aktaran Çevikel, “TÜGİAD Bursa Şubesi 100’ü aktif 80’ini onursal üye olmakla birlikte 180 üyesiyle faaliyetlerine sürdürüyor. ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ arasında TÜGİAD Bursa’nın 14 üyesi yer alıyor. Ahmet Parseker Başkanlığında görevlerini sürdüren TÜGİAD Bursa Yönetim Kurulu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TUGIAD BURSA DOSABSIAD ZIYARETI 2 ÇEVİKEL’DEN TÜGİAD BURSA’YA ÖVGÜ için yorumda bulun

    ÇEVİKEL’DEN TÜGİAD BURSA’YA ÖVGÜ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇEVİKEL’DEN TÜGİAD BURSA’YA ÖVGÜ için ilk yorumu yapabilirsin.