Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Karadeniz gazı müjdesi

Karadeniz’de keşfedilen gazla ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Pazartesi günü bu konuda yeni müjdeleri milletimizle paylaşacağız” dedi.

Türkiye, enerjide dışa bağımlılıktan kurtulmak için azimle çalışıyor.

Türkiye, dünyanın en geniş sondaj ve sismik tarama filolarından birini oluştururken çalışmalar meyvelerini vermek üzere.

Karadeniz’de keşfedilen doğalgaz rezervinde mutlu sona yaklaşılmak üzereyken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni miting alanında, Gürcükapı Kentsel Dönüşüm Projesi, İspir-Rize İl Sınırı Yolu ve Çat Afet Konutları ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde konuya değindi.

“Pazartesi günü yeni müjdeleri paylaşacağız”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karadeniz gazı ile ilgili yeni müjdelerin pazartesi günü paylaşılacağını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açıklamasında şu ifadeelere yer verdi:

Karadeniz’de keşfettiğimiz gazı milli sistemimize bağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Pazartesi günü bu konuda yeni müjdeleri paylaşacağız.

Aynı şekilde Karadeniz gazını kullanıma sunduktan sonra da milletimize vereceğimiz yeni müjdeler olacak. Hep söylediğim gibi, Türkiye’nin imkanlarını milletimizin her kesimine sunarak adım adım refahımızı yükseltecek, güvenliğimizi güçlendirerek huzurlu bir geleceği hep birlikte inşa edeceğiz.

kaynak ensonhaber

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. erdogan Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Karadeniz gazı müjdesi için yorumda bulun

    Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Karadeniz gazı müjdesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Karadeniz gazı müjdesi için ilk yorumu yapabilirsin.