Felsefi düşüncenin serüveni mezunlarını verdi

FELSEFİ DÜŞÜNCENİN SERÜVENİ 2 ATÖLYESİ MEZUNLARINI VERDİ

BURSA-Yıldırım Belediyesi’nin eğitim programları kapsamında düzenlenen Felsefi Düşüncenin Serüveni 2 Atölyesi’ni başarıyla tamamlayan kursiyerler, Mümine Şeremet Uyumayan Kütüphanesi Konferans Salonu’nda düzenlenen programda sertifikalarını aldı.

Yıldırım Belediyesi’nin felsefeye ilgili vatandaşlar için hayata geçirmiş olduğu ‘Felsefi Düşüncenin Serüveni 2 Atölyesi’nde sona gelindi. Mümine Şeremet Uyumayan Kütüphanesi’nde gerçekleşen eğitim, katılımcılardan tam not aldı.  Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Derda Küçükalp’ın sunumuyla yapılan ‘Felsefi Düşüncenin Serüveni 2’ atölyesinin son dersinde konuk, ‘Anarşizm’ konu başlığı ile katılımcıları bilgilendirdi. Program sonunda kursiyerlere sertifikaları verildi.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Yerel yönetimler olarak kentsel dönüşümden ulaşıma, kültürel projelerden spor tesislerine hayatın birçok alanında projeler ve hizmetler üretiyoruz. Yaptığımız tüm işlerde aslında taşın toprağın arasında kendimizi arıyoruz ve inşa ediyoruz. Bu yüzden insana dokunan işler bizi en az fiziki projeler kadar heyecanlandırıyor. Derda Küçükalp hocamıza da sunduğu katkılardan ötürü teşekkür ediyorum. Yıldırım Belediyesi olarak hemşehrilerimize katkı sağlayacak eğitimlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Felsefi düşüncenin serüveni mezunlarini verdi haberyum Felsefi düşüncenin serüveni mezunlarını verdi için yorumda bulun

    Felsefi düşüncenin serüveni mezunlarını verdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Felsefi düşüncenin serüveni mezunlarını verdi için ilk yorumu yapabilirsin.