GENÇ İŞ İNSANLARI GESİAD’IN EV SAHİPLİĞİNDE BURSA’DA TOPLANDI…

Bursa Genç Sanayici ve İş İnsanları Derneği (GESİAD), Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) ve Eskişehir Genç İş Adamları Derneği (ESGİAD) Yönetimlerini Bursa’da ağırladı.

GESİAD Başkanı Murat Kaya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda yaklaşan Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) seçimleri yanı sıra genel ekonomik durum değerlendirmesi yapıldı.

Toplantının açılışında konuşan GESİAD Başkanı Murat Kaya, ANGİAD ve ESGİAD yönetimlerini Bursa’da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti belirtirken, “Kardeş kurumlarımızla sürekli temas halindeyiz. Genel konularda sık sık değerlendirme yapıyoruz” dedi. Kaya’nın ardından söz alan ESGİAD Başkanı Ulaş Entok da ev sahipliği nedeniyle GESİAD Başkanı Kaya ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerini iletti.

Yapılan selamlama konuşmalarının ardından Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) seçimleri öncesinde istişarede bulunmak üzere bir araya geldiklerini söyleyen ANGİAD Başkanı ve TÜGİK Başkan adayı Serhan Yıldız da, “Çok samimi duygularla güzel bir ekip halinde TÜGİK’te yönetime aday olduk. TÜGİK’i 81 ilde yeniden ayağa kaldırmak ve Konfederasyonumuzu bireylerin değil kurumların yönetmesi taraftarıyız. Kısacası TÜGİK’i ortak akılla yönetmeye talibiz. Bu gücü ve kudreti kendimizde görüyoruz” şeklinde konuştu.

GESİAD, ANGİAD ve ESGİAD yönetimlerinin toplantısında üyeler arası işbirliği imkanlarının geliştirilmesi konuları da ele alındı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. GESIAD FOTO 3 GENÇ İŞ İNSANLARI GESİAD’IN EV SAHİPLİĞİNDE BURSA’DA TOPLANDI… için yorumda bulun

    GENÇ İŞ İNSANLARI GESİAD’IN EV SAHİPLİĞİNDE BURSA’DA TOPLANDI… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GENÇ İŞ İNSANLARI GESİAD’IN EV SAHİPLİĞİNDE BURSA’DA TOPLANDI… için ilk yorumu yapabilirsin.