Hakan Çavuşoğlu‘ndan Başkan Bekir Aydın’a Tebrik Ziyareti

Geçmiş dönem Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’a tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Aydın’a başarılar dileyen Çavuşoğlu, ikinci dönemde belediye başkanı seçilen Başkan Bekir Aydın ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak başarı ve iyi niyet temennilerini iletti.

 

Belediye Başkanı Bekir Aydın, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, Hakan Çavuşoğlu’nun görev yaptığı dönemde ülkeye, Bursa ve Orhangazi’ye önemli hizmetlerde bulunduğunu belirterek teşekkürlerini iletti. Belediye Başkanı Aydın, ziyaretin kendilerini mutlu ettiğini ve Sayın Hakan Çavuşoğlu‘nu memnuniyetle ağırladıklarını ifade etti.

 

Tebrik ziyareti, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından gerçekleştirildi. Başkan Bekir Aydın, seçim sonrası gelen misafirlerini ağırlayarak işbirliği ve dayanışma mesajları veriyor. Çavuşoğlu’nun ziyareti, birlik ve beraberlik duygularını pekiştirirken, gelecek dönem için de işbirliği ve hizmet odaklı bir yaklaşımın devam edeceğine işaret ediyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 3 Hakan Çavuşoğlu‘ndan Başkan Bekir Aydın’a Tebrik Ziyareti için yorumda bulun

    Hakan Çavuşoğlu‘ndan Başkan Bekir Aydın’a Tebrik Ziyareti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hakan Çavuşoğlu‘ndan Başkan Bekir Aydın’a Tebrik Ziyareti için ilk yorumu yapabilirsin.