İnegöl’den umuda destek…

İnegöl Belediyesi’nin hayata geçirdiği sağlık ile alakalı manası ve anlamı gayet büyük olan Bursa Devlet Hastanesi, Şevket Yılmaz araştırma hastanesi Şehir Hastanesi, Uludağ üniversitesi tıp fakültesi hastanelerine ücretsiz araç tahsis etme projesi ile ilgili memnuniyetimizi buradan da ifade etmek istiyoruz.

İnegölden umuda destek… 1

İnegöl Belediyesi’nin böyle bir destekte bulunması demek, hayata tutunma mücadelesi veren birçok ailenin en azından bir nebze yüküne omuz vermesi demektir.

İnegölden umuda destek… 1 1

Tamamen ücretsiz, sadece ciddi kronik ve sürekliliği olan hastaların faydalanabileceği bu uygulama pazartesi, çarşamba ve cuma günleri yapılıyor. Araçlar saat 07:00 da hareket edecek, geç kalanlar veya herhangi bir sorusu olanlar şoför bey veya belediye ile konu hakkında irtibat kurabilecekler.

Milletimizin böyle desteklere motivasyon açısından ihtiyacı var.

Bizler millet olarak belediyelerimizden buna benzer projeleri muhakkak talep etmeliyiz.

Aynı zamanda İnegöl Belediyesi’nin fikir gölü uygulamasını kullanarak da İnegöl adına farklı projeler sunabilir, proje içeriğine göre değerlendirilebilirsiniz.

 

inegol belediyesinden hastanelere ucretsiz servis hizmeti h821 5fe23

Bu olanakların daha önceki yıllarda çok fazla bulunmadığı ve bu olanakların aslında yeni eserler meydana getirmek için değerlendirilmesi gereken uygulamalar olduğunu düşünüyoruz.

İnegöl’de yapılan bu uygulamalar diğer tüm belediyeler adına bir örnek teşkil etmektedir.

İnegöl Belediye Başkanı Sayın Alper TABAN ve çalışma arkadaşlarının emeklerine ve yüreklerine sağlık. Yüreklere dokunan çalışmaların hayata geçirilmesi her zaman temennimizdir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 3 İnegöl’den umuda destek… için yorumda bulun

    İnegöl’den umuda destek… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İnegöl’den umuda destek… için ilk yorumu yapabilirsin.