İş ortaklığı aşk ortaklığına dönüştü

Oyuncu Emine Ün’ün 2021 Nisan’ında boşandığı eski eşi Tolga Karakaş, baldızıyla aşk yaşamaya başladı.

2012 yılında evlenen Emine Ün ile Tolga Karakaş, 2021’in Nisan ayında boşandı. İkilinin ilişkisini bitirmesinin ardından ortaya bomba bir iddia atıldı.

İş ortaklığı aşk ortaklığına dönüştü

Emine Ün’ün kız kardeşi Mine Ün ve Karakaş’ın aşk yaşadığı iddia edildi.  Takvim’de yer alan habere göre; Tolga bey, henüz Emine Ün ile evliyken baldızıyla iş ortaklığına başladı. İkili arasındaki iş arkadaşlığı, bir süre sonra aşka dönüştü.

Bunu öğrenen güzel oyuncu da hemen evliliğini bitirip, kardeşiyle olan tüm bağını da kopardı.

Çocukları bakıcıya bıraktı

Mine Ün, boşanmanın ardından Tolga Karakaş’ın evine yerleşti. İddiaya göre; Mine Ün, Tolga Karakaş ile kalırken çocuklarını da bakıcıyla kendi evinde bıraktı. Mine Ün ile Tolga Karakaş, şimdilerde ise beraber tuttukları Caddebostan’daki evde yaşıyor.

“Yanlış anlaşılmasın”

Tolga Karakaş ve Ün, geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülenmiş ve iş insanı “Yanlış anlaşılma olmasın. Yanımdaki hanımefendi Emine Hanım’ın kız kardeşidir.” demişti.

kaynak ensonhaber

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 2022 07 01T104714.749 İş ortaklığı aşk ortaklığına dönüştü için yorumda bulun

    İş ortaklığı aşk ortaklığına dönüştü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İş ortaklığı aşk ortaklığına dönüştü için ilk yorumu yapabilirsin.