İtalya’daki helikopter kazasından önce çekilen son kare ortaya çıktı

Cusna Dağı’na düşen helikopterdeki 4’ü Türk 7 kişinin can verdiği kazadan önce çekilen son fotoğrafa ulaşıldı. İtalya’nın Lucca kentinde, içerisinde 4’ü Türk 7 kişinin bulunduğu helikopter, havalandıktan bir süre sonra Cusna Dağı’na düştü. Gerçekleştirilen 3 günlük arama çalışmaları, doğa yürüyüşü yapan kişilerin helikopter kalıntılarını bildirmesiyle, bu yöne yoğunlaştırıldı. Kazanın yaşandığı bölgeye ulaşımın zor olduğuna dikkat çekilirken ekipler, uçağın kalıntılarıyla uyumlu olabilecek bir krater ve enkaz tespit etti.

7 kişi cansız şekilde bulundu

Yapılan inceleme sonucunda ise aralarında Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nde görev yapan Altuğ Erbil, Serhat Kenar, Arif Cez ve İlker Uçar ve 3 kişinin daha cansız bedeni tespit edildi.

Kazadan önce çekilen son kare

Helikopterde bulunan kişilerin, kazadan habersizce çekildikleri son kare ortaya çıktı. İşte o kare…  

Enkazı bulan İtalyan, olayı anlattı

Bir diğer yandan, helikopter enkazını koşu sırasında fark eden 56 yaşındaki İtalyan Moreno Caprifogli gördüklerini anlattı.

“Tamamen parçalanmıştı”

Caprifogli, “Enkaz çok yoğun araçların arasındaydı ve helikopter tamamen parçalanmıştı, parça parçaydı ve uzaktan görülmesine imkan yoktu. Sanırım yanmıştı çünkü her yer petrol kokuyordu.” ifadeleriyle aktardı. KAYNAK ENSONHABER

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 2022 06 14T094948.949 İtalya’daki helikopter kazasından önce çekilen son kare ortaya çıktı için yorumda bulun

    İtalya’daki helikopter kazasından önce çekilen son kare ortaya çıktı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İtalya’daki helikopter kazasından önce çekilen son kare ortaya çıktı için ilk yorumu yapabilirsin.