Kanserli yengesinin tedavi parasını yemişti! İşte Ezel Bayraktar’ın yeni işi ve maaşı

Kanser hastası yengesinin 300 bin TL’lik tedavi parasını yediği için günlerdir Müge Anlı’nın programına çıkan Ezel Bayraktar, borcunu ödemek için işe girdi. Program sayesinde iş bulan Bayraktar, oyunculuk hayaline ara vererek bir ayakkabı mağazasında 15 bin TL maaşla çalışmaya başladı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir kanser hastası yengesinin tedavi parasını yiyen Ezel Bayraktar’ın konusu işleniyor. Oyuncu olmak için Ömer olan adını hayranı olduğu diziden etkilenerek Ezel Bayraktar olan değiştiren genç adam, abisi ve yengesine olan borcunu ödemek için çalışmaya başladı.

Ezel Bayraktar’a iş teklifi geldiğini ve çalışmaya başladığını söyleyen Müge Anlı, “Bizi bir ayakkabı mağazasının sahibi aradı. Başta dedim ki niye Ezel’i istiyor falan. Sonra baktım ki o da Instagram’a videolar çekiyor, oradan satışlar yapıyor, yani sosyal medyayı iş için aktif olarak kullanıyor. Anladım ki Ezel’i de bu şekilde değerlendirmek istiyor. 15 bin TL de maaş teklif etti. Gayet iyi bir rakam. Dün Ezel oraya gitti” dedi.

Borçlarından dolayı hayali olan oyunculuğa ara veren Ezel Bayraktar, yeni işinde çalışmaya başladı. Ezel’i izlediğini, yanlarında çalışmasını istediklerini, ilerleyen zamanlarda eğitimini alıp oyunculuk yapabileceğini söyleyen mağaza sahibi, Bayraktar’ın oyunculuk yeteneğini kullanarak ayakkabıların reklamını yapmasını istedi. İşe başlayan Bayraktar, kadın hayranlarına seslenerek “Mesela bu botu giyip benim yanıma gelebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ucey baba Kanserli yengesinin tedavi parasını yemişti! İşte Ezel Bayraktar’ın yeni işi ve maaşı için yorumda bulun

    Kanserli yengesinin tedavi parasını yemişti! İşte Ezel Bayraktar’ın yeni işi ve maaşı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kanserli yengesinin tedavi parasını yemişti! İşte Ezel Bayraktar’ın yeni işi ve maaşı için ilk yorumu yapabilirsin.