Karne heyecanı yaşayan aile, çocuklarının ölüm haberini alınca yıkıldı

Samsun’da karne günü, çocuklarının eve karne getirmesini bekleyen Uludağ ailesi, komşuları tarafından iş yerlerine açılan telefonun ardından evlerine geldi. Oğullarının 4. kattaki pencerelerinden düşerek öldüğünü öğrenen anne ve baba yıkıldı. Annenin, aldığı acı haber nedeniyle sinir krizi geçirdiği görüldü.

Saat 08.30 gibi büyük bir gürültü duyan komşular önce ne olduğunu anlamadı. Saat 10.00 gibi merdivenleri temizleyen temizlikçi kadın apartmanın arka bahçesindeki beton zeminde Kartal Emir Uludağ‘ı yerde yüzüstü yatar halde fark ederek komşulardan yardım istedi. Olay polise ve sağlık ekiplerine haber verildi.

HABERİ İŞTEYKEN ALDILAR

Olay yerine giden sağlık ekipleri Kartal Emir Uludağ‘ın hayatını kaybettiğini tespit etti. Sabah işe giden öğrenmen baba Serdal Uludağ ile bankacı anne Ayten Uludağ acı haberi iş yerinde aldı. Ailenin tek çocuğu olduğu öğrenilen Kartal Emir Uludağ’ın ölümü komşuları da gözyaşına boğdu.

ANNESİ BAYGINLIK GEÇİRDİ

Olay yerine gelen baba ile annenin feryatları yürekleri dağladı. Baygınlık geçiren anne sedye ile ambulansa taşındı ve ilk müdahalesi ambulansta yapıldı.

DERSLERİNDE ÇOK BAŞARILIYDI

Lise 11. sınıf öğrencisi Kartal Emir Uludağ’ın özel bir kolejde okuduğu ve derslerinde çok başarılı olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. KAYNAK HABERLER

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 2022 06 17T135110.276 Karne heyecanı yaşayan aile, çocuklarının ölüm haberini alınca yıkıldı için yorumda bulun

    Karne heyecanı yaşayan aile, çocuklarının ölüm haberini alınca yıkıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Karne heyecanı yaşayan aile, çocuklarının ölüm haberini alınca yıkıldı için ilk yorumu yapabilirsin.