Kendisine bayat ekmek vermeyen fırıncıyı öldürdü

Karaman’da sokak köpeklerini besleyen Yasin A. isimli genç, iddialara göre kendisine bayat ekmek vermeyen fırıncı Ümit Büber’i sırtından bıçaklayarak öldürdü.

  Ermenek‘te saat 02.00 sıralarında, Çınarsu Mahallesi’ndeki fırında meydana gelen olaya göre Yasin A., sokak köpeğini beslemek üzere fırına gelerek bayat ekmek istedi. Fırında çalışan, evli ve 3 çocuk babası Ümit Büber de bayat ekmek olmadığı için veremeyeceğini söyledi.

İÇERİ GİRERKEN SIRTINDAN BIÇAKLADI

İkili arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle Büber, polise haber verdi. Olay yerine gelen polis, fırından Yasin A.’yı uzaklaştırdı. Polis gittikten sonra geri dönen ve fırını gözetlemeye başlayan Yasin A., kapının önüne çıkıp, bir süre hava almasının ardından içeri girmek isteyen Ümit Büber’i sırtından bıçakladı.

KISA SÜREDE YAKALANDI

Kanlar içinde kalan Büber, yere yığıldı. Mesai arkadaşının ihbarıyla gelen sağlık görevlilerinin tüm müdahalesine rağmen Büber, yaşamını yitirdi. Kaçan Yasin A. da kısa sürede polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. KAYNAK HABERLER

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BAYATK EKMEK Kendisine bayat ekmek vermeyen fırıncıyı öldürdü için yorumda bulun

    Kendisine bayat ekmek vermeyen fırıncıyı öldürdü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kendisine bayat ekmek vermeyen fırıncıyı öldürdü için ilk yorumu yapabilirsin.