Kestel’in enerjisi: Ferhat Erol…

İsmail Taştan Yazdı…

O’nu AK Parti İl Başkan Yardımcılığı görevinden biliyoruz. İl yönetimindeyken de ele avuca sığmayan bir isimdi Ferhat Erol.

Yerel seçim sürecinde AK Parti Kestel’de aday değişimine giderek mevcut Başkan Önder Tanır yerine Ferhat Erol’u aday gösterdi.

Daha adaylığı tebliğ edilir edilmez inanılmaz bir azim ve enerji ile sahaya indi ki Ferhat Erol, zor kazanır denilen seçimi adeta sıkmadık el almadık gönül bırakmayarak kazanmasını bildi.

kestel belediye baskani onder tanir ak parti den istifa etti

Bursa’daki en zor seçim bölgelerinden birisi olan Kestel’de Ferhat Erol, Yeniden Refah Partisi’nden aday olan mevcut belediye başkanı Önder Tanır, CHP’nin adayı Akan Ayaz ve Bağımsız Eyüp Kılıç’a karşı gerçekten büyük bir mücadele ile ipi göğüsledi.

Seçim dönemi boyunca benimde çoğuna şahit olduğum, gecesini gündüzüne katan ve adeta o süreci sabahın ilk ışıklarından gecenin geç vakitlerine kadar vatandaşa ulaşarak kendini anlatan, projelerini aktaran ve halkın gönlüne girmek için büyük çaba harcayan Erol, 31 Mart gecesi bu çalışmasının karşılığı olarak ilçedeki seçimi kazanarak yeni belediye başkanı oldu.

Gece gündüz köy mahalle sokak apartman bırakmadan gezen Ferhat Erol, halkla önemli bir sevgi bağı gönül bağı da oluşturdu.

AK Parti’nin rakipsiz göründüğü ilçelerde kaybettiği seçimi güçlü rakiplerine rağmen kazanmasını bilen Ferhat Erol, seçimi kazandıktan sonra da durmadı.

Her an her dakika sokakta ve vatandaşla birlikte olan Erol, rehavete kapılmadan ve tempoyu düşürmeden çalışmaya devam ediyor.

kestel belediye baskani ferhat erol gorevini devraldi 1712326678 420 x750 1712327129 388 x750

Başkan Erol bu tempo ile devam ederse 2024-2029 döneminin en başarılı belediye başkanı adaylarından birisi olur.

 

Öylesine bir enerji ile sahaya iniyor ki hızına yetişmek gerçekten mümkün değil.

Kazanır kazanmaz kolları sıvayan Ferhat Erol, belediyenin yeni yönetim şemasını tamamladı.

Muhtarlarla bir araya gelen ve onları dinleyen Erol, muhtarlarla sürekli temas halinde mahallelerin tüm ihtiyaçlarının karşılanması için çalışacağının sözünü bir kez daha  verdi.

Bursa’da yeni seçilen başkanların en enerjiklerinden birisi olan Ferhat Erol, Kestel’de bu dönem önemli işlere imza atacağının da sinyallerini veriyor.

Bursa kamu oyununda bir anda dikkatini çeken Ferhat Erol, Kestel’i bu dönem daha görünür ve şehre daha yakın bir yapıya büründürecek gibi görünüyor.

Şimdi gözlerin çevrildiği Kestel’de Erol’un nasıl bir strateji ve yönetim izleyeceği merakla bekleniyor.

Bursa genelinde ciddi kan kaybeden AK Parti’nin bu dönem yüz aklarından birisi olmaya aday olan Ferhat Erol, ilçenin sorunlarını bilen çözüm önerilerini hazırlayan ve Kestelli olmasının avantajları ile bir adım önde başlıyor diyebiliriz.

Dikkatle takip ediyoruz. 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ferhat Kestel’in enerjisi: Ferhat Erol… için yorumda bulun

    Kestel’in enerjisi: Ferhat Erol… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kestel’in enerjisi: Ferhat Erol… için ilk yorumu yapabilirsin.