Kılıçdaroğlu’ndan tutuklanan Gülşen hakkında ilk yorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İmam Hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle tutuklanan şarkıcı Gülşen’le ilgili açıklamada bulundu. Hakimlere seslenen Kılıçdaroğlu, “Amacını aşmış bir şaka. Serbest bırakılmalı” dedi.

Şarkıcı Gülşen, İmam Hatiplilere yönelik tepki çeken sözleri nedeniyle bugün tutuklanarak cezaevine gönderildi. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, tutuklanan sanatçı Gülşen’e ilişkin açıklama yaptı.

Kılıçdaroğlu, ”Farklı hayat tarzlarına sahip gençlerin arasında uzun bir zamandır barış rüzgarları esmektedir. Amacını aşmış bir şakayı alıp, gençlerimizi birbirine düşürmektir hedef. Biraz daha iktidarda kalmak için, daha çok çalmak ve çırpmak için” ifadelerini kullandı.

”Gençlere sesleniyorum, bu adaletsiz düzenin sonu geliyor. Sizleri kışkırtarak ve bölerek bu ülkeyi yönetmeye çalışıyorlar” diyen Kılıçdaroğlu, ”Önümüzdeki seçimde sizler büyük bir rol oynayacaksınız. Bir olmak, kışkırtmalara karşı birbirinize kenetlenmek sizin elinizde” ifadelerine açıklamasında yer verdi.

Kılıçdaroğlu ayrıca ”Ey vatan kurtaran savcı ve hakim, “Çürükler, adiler, s**tükler, cibilliyetsizler…” bunlar kimin laflarıdır? Bunları bu aziz millete kim söyledi? Hukuka, adalete ihanet etmeyin; sanatçıyı hemen serbest bırakın” diye yazdı.

kaynak haberler

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hemen serbest birakilmali Kılıçdaroğlu’ndan tutuklanan Gülşen hakkında ilk yorum için yorumda bulun

    Kılıçdaroğlu’ndan tutuklanan Gülşen hakkında ilk yorum için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kılıçdaroğlu’ndan tutuklanan Gülşen hakkında ilk yorum için ilk yorumu yapabilirsin.