Küçük Başkan Büyük Hayaller: Elif’in Başkan Aydın’la Başkanlık Deneyimi!

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı geleneği doğrultusunda başkanlık görevini Sölöz İlkokulu üçüncü sınıf öğrencisi Elif Ebrar Sümer’e devretti. Devir töreni renkli görüntülere sahne oldu.

 

Belediye Başkanı Bekir Aydın, devir teslim töreni ile ilgili yaptığı açıklamada, “Elif Başkan maşallah on numara bir başkanlık yaptı. İşe başlar başlamaz çok doğru talimatlar verdi,” diyerek sözlerine “Bugün yine çok güzel bir 23 Nisan geleneğimizi gerçekleştirdik. Görevimi Elif başkanımıza devrettim. Elif Başkan işi gayet güzel yaptı. Bundan önce görev yapan evlatlarımızdan olduğu gibi kendisinden de boş vakitlerinde bana yardımcı olması için gelmesini rica ettim,” cümleleriyle sürdürdü. Başkan Aydın, açıklamasına “Sevgili Elif Başkan nezdinde bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutluyorum. Evlatlarımıza çocuk gülüşü kadar güzel bir gelecek diliyorum,” ifadeleriyle son verdi.

 

Orhangazi Belediye Başkanlık Makamı, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı geleneği doğrultusunda bir günlük başkan değişikliğine şahitlik etti. Başkan Aydın bu çerçevede başkanlık koltuğunu ilkokul öğrencisine devretti. Belediye Başkanı Bekir Aydın’dan başkanlık koltuğunu devralan Sölöz İlkokulu üçüncü sınıf öğrencisi Elif Ebrar Sümer, devir teslim sonrası ilk icraatı olarak 23 Nisan’da çocuklar için geniş bir eğlence programı hazırlanmasını sağladı. Devir töreni, fotoğrafların çekilmesinin ardından sona erdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 1 4 Küçük Başkan Büyük Hayaller: Elif’in Başkan Aydın’la Başkanlık Deneyimi! için yorumda bulun

    Küçük Başkan Büyük Hayaller: Elif’in Başkan Aydın’la Başkanlık Deneyimi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Küçük Başkan Büyük Hayaller: Elif’in Başkan Aydın’la Başkanlık Deneyimi! için ilk yorumu yapabilirsin.