Meral Akşener’den Kılıçdaroğlu’nun ‘İç işlerimize karışma’ sözüne yanıt

CHP lideri KIlıçdaroğlu’nun Akşener’e, “İç işlerimize karışmasın” mesajından sonra Meral Akşener açıklamalarda bulundu. Akşener, böyle bir durumun söz konusu olmadığını söyledi

Akşener’in açıklamalarından satır başları:

“BU BENİ VE ARKADAŞLARIMI İNCİTSE DE KENARA KOYDUK”

İkili bir sistem o. Normalde sayın Kılıçdaroğlu’nun söylediği söz oraya gitmekle alakalı değil. Oraya giden söz genellikle kurmaylardan  geldi. Bu beni ve arkadaşlarımı incitse bile kenara koyduk.

“İÇ İŞLERİNE KARIŞMAK YOK! ADAYI 6’LI MASA BELİRLEYECEK”

Sayın Kılıçdaroğlu’nun gazetecilerle yaptığı toplantıda sorulan soru aslında sayın Kılıçdaorğlu’na söylediğim ve kamuoyu ile paylaştığım bir söz. Sayın Kılıçdaroğlu da iç işlerine karışmakla ilgili bir söz söyledi. Burada iç işlerine karışmak yok. 6’lı masa toplandı ve Cumhurbaşkanı adaylığı liderlere bırakıldı. Sayın Kılıçdaroğlu’na şunu görevden alın şuraya koyun dersem bu iç işlerine karışmak olur. Aday tespiti konusunda herkes hür ve bağımsız.

KILIÇDAROĞLU ‘ADAYIM’ DERSE…?

Kılıçdaroğlu’nun adaylığı konusunda konuşan Akşener, “İstemek herkesin hakkıdır. O gelmeden konuşamayız. Bilmiyorum. Partimizle konuştuğumuz için ona göre bakış açısı olacak.” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. xcg Meral Akşener’den Kılıçdaroğlu’nun ‘İç işlerimize karışma’ sözüne yanıt için yorumda bulun

    Meral Akşener’den Kılıçdaroğlu’nun ‘İç işlerimize karışma’ sözüne yanıt için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Meral Akşener’den Kılıçdaroğlu’nun ‘İç işlerimize karışma’ sözüne yanıt için ilk yorumu yapabilirsin.