Oğuzhan Koç ile nikah masasına oturan Demet Özdemir’in gelinliği alay konusu oldu

Oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç dün akşam muhteşem bir törenle dünya evine girdi. Demet Özdemir’in nikah kıyılırken giydiği gelinlik ise sosyal medyanın gündemine oturdu. Birçok kişi Özdemir’in gelinliğini beğenmeyerek ilginç benzetmelerde bulundu. Yaklaşık iki yıl süren birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç dün akşam gerçekleşen düğün töreniyle evlendi. Düğüne birçok ünlü isim katıldı.

GELİNLİĞİ ÖZEL TASARIM

Gecede üç gelinlik giyen Demet Özdemir’in nikah kıyılırken giydiği gelinlik ise çok konuşulan detaylardan oldu. Magazin camiasının en gözde çiftlerinden olan ikiliden Demet Özdemir nikah sırasında Eda Güngör Museum of Fine Clothing tasarımı gelinlikle davetlilerin karşısına çıktı.

İKİNCİ GELİNLİĞİ İLE ADETA BÜYÜDÜ

Güzel oyuncu After party için ise Alexander Mc Queen defilesinin özel parçası olan elbiseyi Londra’dan sipariş ederek kendisine özel tasarlattı. İlk gelinliği ile eleştirilerin hedefi olan Özdemir, ikinci gelinliği ile adeta büyüledi. Oğuzhan Koç ise Papillone’a tasarlattığı smokini giydi. haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. demek ozdemir Oğuzhan Koç ile nikah masasına oturan Demet Özdemir’in gelinliği alay konusu oldu için yorumda bulun

    Oğuzhan Koç ile nikah masasına oturan Demet Özdemir’in gelinliği alay konusu oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğuzhan Koç ile nikah masasına oturan Demet Özdemir’in gelinliği alay konusu oldu için ilk yorumu yapabilirsin.