Saran’dan Yıldırım’a sert eleştiri

Sadettin Saran’dan Aziz Yıldırım’ın sözlerine sert eleştiri

Sadettin Saran'dan Aziz Yıldırım'ın sözlerine sert eleştiri

Dün düzenlediği basın toplantısında konuşan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a yönelik çok sert eleştirilerde bulundu. Yapılan açıklamalar gündeme bomba gibi düşerken diğer yandan Fenerbahçe camiasının önde gelen isimlerinden olan Sadettin Saran, Aziz Yıldırım’ın açıklamalarına cevap verdi. Saran, “Bize düşen, başkanın hatalarından ders çıkartarak başarılı olması yönünde, onun etrafında kenetlenmektir. Dolayısıyla, eski başkan Aziz Yıldırım’ın her şeyden önce üslubunu kabul edilemez buluyorum.” dedi.

Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım’ın basın toplantısındaki söylemlerine sarı-lacivertli caminanın önde gelen isimlerinden olan Sadettin Saran eleştiride bulundu. Aziz Yıldırım’ın açıklamalarını değerlendirmesini isteyen Sadettin Saran; “Ali Koç’un üç yılını eleştirmek başka şeydir; seçilmiş Fenerbahçe başkanına hakaret, aşağılama başka…” diyerek şu ifadeleri kullandı: “Başkanın tabii ki yanlışları olmuştur. Bize düşen, başkanın hatalarından ders çıkartarak başarılı olması yönünde, onun etrafında kenetlenmektir. Dolayısıyla, eski başkan Aziz Yıldırım’ın her şeyden önce üslubunu kabul edilemez buluyorum.”

sadettin sarandan aziz yildirimin sozlerine sert elestiri 1624605106963

“KABUL EDİLEMEZ”

Önceki yıllarda kulübe hizmet etmiş Saran her fırsatta camiaya destek olmaya devam ederken hiç kimsenin kendisini kulübün üzerinde göremeyeceğine vurgu yaparak sözlerini şöyle tamamladı:

“Ben Fenerbahçe’nin kendisiyim” demesi ne demektir? Bu söylem Fenerbahçe değerlerine, kültürüne tamamen aykırıdır. Hiç kimse kendini 1907’de kurulmuş Fenerbahçe’nin üzerinde göremez. Fenerbahçe halkındır, “ben Fenerbahçeliyim!” diyen herkesindir. Aziz Bey’i bu konuda sonuna kadar kınıyorum. Bu tip söylemler Fenerbahçe’ye bir şey katmaz; sadece zarar verir.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. saraldan aziz yildirimin sözlerine sert eleştiri Saran’dan Yıldırım’a sert eleştiri için yorumda bulun

    Saran’dan Yıldırım’a sert eleştiri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Saran’dan Yıldırım’a sert eleştiri için ilk yorumu yapabilirsin.