Şefik Çakıcı’nın istifasının istendiği öne sürüldü

Bir kadınla samimi fotoğraflarıyla gündeme gelen Boyabat Belediyesi’nin AK Partili Başkanı Şefik Çakıcı’nın istifasının istendiği öne sürüldü. Konuyla ilgili konuşan evli ve 3 çocuk babası Çakıcı, yasak aşkı kabul etti. Çakıcı, “Fazla söyleyecek bir şey yok. Yarın istifamı vereceğim” dedi.

Sinop Boyabat Belediyesi’nin AK Partili Başkanı Şefik Çakıcı’nın, sosyal medyaya düşen fotoğrafları gündem oldu. Çakıcı’nın bir kadınla samimi pozları üzerine istifasının istendiği öne sürüldü. AK Parti Genel Merkezi, tarafından kararın kendisine iletildiği öğrenildi.

İDDİALARI KABUL ETTİ

Boyabat Belediye Başkanı Çakıcı konuyla ilgili sessizliğini bozdu. Oda Tv’ye konuşan Çakıcı, hakkında çıkan iddiaları kabul etti.

“YARIN İSTİFAMI VERECEĞİM”

Fotoğraftaki kişiyle yasak aşkı kabul eden Çakıcı, “Konuyla ilgili fazla söyleyecek bir şey yok. Yarın istifamı vereceğim” diye konuştu. KAYNAK SONDAKİKA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 2022 06 29T094124.226 Şefik Çakıcı’nın istifasının istendiği öne sürüldü için yorumda bulun

    Şefik Çakıcı’nın istifasının istendiği öne sürüldü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Şefik Çakıcı’nın istifasının istendiği öne sürüldü için ilk yorumu yapabilirsin.