Trump, “Biz iki cinsiyete inanıyoruz. Yalnızca erkekler ve kadınlar vardır”

Eski ABD Başkanı Donald Trump, LGBT grubuna tepki göstererek, sadece iki cinsiyetin varlığına inandığını açıkladı. Trump, “Biz iki cinsiyete inanıyoruz. Yalnızca erkekler ve kadınlar vardır” dedi.

ABD’nin çılgın ve kızgın tavırlarıyla tanınan eski başkanı Donald Trump’tan, LGBT’leri kızdıracak açıklama geldi.

Fox News’in haberine göre, Trump hafta sonu Florida’da düzenlediği mitingde gençlere hitap etti.

“Biz iki cinsiyete inanıyoruz”

Burada LGBT grubu için sert konuşan Trump, “Bu topluluk, solcu cinsiyet ideolojisine ve toksik bir ırk teorisine inanmış durumda. Biz ise iki cinsiyete inanıyoruz. Yalnızca erkekler ve kadınlar vardır.” dedi.

Gençlerden alkış tufanı

Bu cinsiyet ideolojisinin okullarda ve orduda uyandırılmaya çalışıldığını söyleyen Donald Trump, gençlerden oluşan kalabalığa “Bununla savaşmamız şart.” şeklinde konuştu.

Trump’ın bu sözleri sonrası salonda alkış tufanı koptu.

“Bu insanlara güvenemezsiniz”

“Çocuklarınıza 20 dakika bakıcılık yapmalarına izin vermeyeceğiniz bu insanlara güvenemezsiniz.” diyen Trump, şöyle devam etti:

“Öyleyse neden milyonlarca Amerikalı öğrenciyi günlerce, hatta yıllarca eğitmelerine izin verelim ki.”

kaynak ensonhaber

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 1 Trump, “Biz iki cinsiyete inanıyoruz. Yalnızca erkekler ve kadınlar vardır” için yorumda bulun

    Trump, “Biz iki cinsiyete inanıyoruz. Yalnızca erkekler ve kadınlar vardır” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Trump, “Biz iki cinsiyete inanıyoruz. Yalnızca erkekler ve kadınlar vardır” için ilk yorumu yapabilirsin.