Uğur Böceklerinde 23 Nisan Coşkusu

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan tarafından özellikle çalışan annelerin faydalanması için kurulan ve bünyesinde onlarca miniğe eğitim veren Uğur Böcekleri kreşinde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çeşitli programlarla kutlandı.

Minikler, Atatürk çocukları adlı şarkıyı hep bir ağızdan seslendirdi ve okudukları şiirlerle bayram coşkusuna ortak oldular.

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, eşi Gamze Sertaslan ve Belediye Başkan Yardımcısı Mert Dimili çocukların gösterilerini yakından izledi. Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan çocukları tebrik ederken, yaptığı konuşmasında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının önemine değindi. Aklın ve bilimin ışığında çocuklar yetiştirmeye özen gösterdiklerini de belirten Başkan Sertaslan, tüm çocukların bayramını kutladı.

Gösterilerin ardından Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan tarafından çocuklara pamuk şeker ve pasta ikram edildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ugur Boceklerinde 23 Nisan Coskusu 3 Uğur Böceklerinde 23 Nisan Coşkusu için yorumda bulun

    Uğur Böceklerinde 23 Nisan Coşkusu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Uğur Böceklerinde 23 Nisan Coşkusu için ilk yorumu yapabilirsin.