Ünlü şarkıcı Kutsi’nin eşinden magazin kulislerine bomba gibi düşen sözler

Ünlü şarkıcı Kutsi’nin kısa bir süre önce dünyaevine girdiği eşi Sibel Ülker, sosyal medya hesabından dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ülker, 1 yıldır psikolojik şiddete uğradığını söyledi.

7 yıllık sevgilisi Feyza Çıpa’dan ayrılan Kutsi geçen yıl başrolünü oynadığı “Benim Adım Melek” dizisinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker’le Gaziantep’te sessiz sedasız evlenmişti. Merak konusu olan bu evlilik cephesinde şok bir gelişme yaşandı. Sibel Ülker sosyal medyadan şiddete uğradığını açıkladı.

“TEK TEK AÇIKLAYACAĞIM”

Ülker sosyal medyada takipten de çıktığı Kutsi’yle ilgili açıklamasında şu satırlara yer verdi: “Bir yılı aşkın süredir çocuklarımla beraber gördüğüm psikolojik şiddet ve manipülasyonların hepsini zamanı geldiğinde tek tek açıklıyor olacağım. Şu an söyleyeceğim tek şey; bazı insanlar gerçek hayatta daha iyi oyuncu ve o maskelerin altına hiç bilmediğiniz yüzleri var.”

kaynak haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 2022 07 21T095320.901 Ünlü şarkıcı Kutsi’nin eşinden magazin kulislerine bomba gibi düşen sözler için yorumda bulun

    Ünlü şarkıcı Kutsi’nin eşinden magazin kulislerine bomba gibi düşen sözler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ünlü şarkıcı Kutsi’nin eşinden magazin kulislerine bomba gibi düşen sözler için ilk yorumu yapabilirsin.