AK YÜREKLER İFTAR SEVİNCİNİ HEP BİRLİKTE YAŞADI

AK Parti Bursa İl Teşkilatı İftar organizasyonunda biraraya geldi. Bursa Merinos AKKM Fuaye Alanı’nda gerçekleştirilen İftar organizasyonu partililerin yoğun ilgisi ile gerçekleştirildi.

İftar organizasyonuna AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, Genel Merkez MKYK Üyesi Ayhan Salman, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, Milletvekilleri, il ve ilçe yöneticileri, Önceki dönem bakanlarından Faruk Çelik, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, belediye başkanları,belediye  meclis üyeleri, mahalle başkanları, önceki  dönem milletvekilleri, il ve ilçe yöneticileri, belediye başkanları, meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Seksen bir ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen İftar programına Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan telekonferans yoluyla katıldı.

Organizasyonda açılış konuşmasını yapan AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, geçtiğimiz Ramazan Ayı’nda 13.650 hane iftarını birlikte gerçekleştirdiklerini belirterek,“168.413 sıcak yemek ulaştırdığımız kardeşlerimizin tebessümünde sizlerin emeği var.67.400 erzak dağıtımı için evinden ailesinden feragat eden tüm kardeşlerimin gönlünde Hakkın rızası var. İftara 5 kala programıyla evine yetişmeye çalışan hemşehrilerimize dağıtılan 33.750 adet kumanya da il-ilçe gençlik kollarımızın cömertliği var. Gerçekleştirdiğimiz saha çalışmalarımızla bir bir gönüllere dokunduk. Bundan sonrada dokunmaya devam edeceğiz” dedi.

İftardan Sahura kadar gerçekleştirdikleri programlarla Bursa’da çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadıklarını anlatan Başkan Gürkan, “Vatandaşlarımızla sohbet ettik, istişare ettik. Sokak sokak, mahalle mahalle şehrimizin ve vatandaşımızın taleplerine ve ihtiyaçlarına kulak verdik. Onlar anlattı biz dinledik. Vekillerimizle, başkanlarımızla, meclis üyelerimizle birlikte vatandaşlarımızla hasbihal etme imkanı bulduk.Ramazân-ı şerîfi işte böyle bir çalışma ile huşu ve huzur içerisinde değerlendirmeye çalıştık” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Bursa Milletvekili Efkan Ala’da konuşmasında teşkilat mensupları ve Bursa Halkı’nın Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, “Teşkilatlarımıza Ramazan ayı boyunca gerçekleştirdikleri çalışmalar nedeniyle teşekkür ediyorum. Eğer ki bir kişiye bile ulaşamadıysak bizim işimiz bitmemiş demektir. Milletimizin beklediği çalışmayı gerçekleştirmek sadece kendimiz için değil bütün boynu bükükler için boynumuzun borcudur. Çalışmaktan yılmayacağız, devam edeceğiz” dedi.

TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı,AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’da, “Biz büyük bir teşkilatız. Türkiye’yi geliştirmeye, dünya lideri yapma yolunda çalışacağız. Teşkilatlarımız Ramazan boyunca yurttaşlarımızla bir araya geldi. Hepsine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanırken, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ta Bursa Halkı’nın yaklaşan Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, çalışmaları hakkında bir sunum gerçekleştirdi ve teşkilat mensuplarına bilgiler verdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ak parti iftar AK YÜREKLER İFTAR SEVİNCİNİ HEP BİRLİKTE YAŞADI için yorumda bulun

    AK YÜREKLER İFTAR SEVİNCİNİ HEP BİRLİKTE YAŞADI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AK YÜREKLER İFTAR SEVİNCİNİ HEP BİRLİKTE YAŞADI için ilk yorumu yapabilirsin.