Bayramda sokağa çıkan çocuklar, sevilen çizgi karakterler karşılaştılar!

Gemlik sokakları Ramazan Bayramı’nda çocuklar için renkli görüntülere sahne oluyor. Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren’in talimatıyla organize edilen eğlenceli programlarda, sevilen çizgi karakterler, Gemlikli çocuklar ile buluşuyor. Bayramın ilk günü, renkli kostümleri ile gerek mahallelerde gerekse sahilde miniklerin karşısına çıkan sevimli kahramanlar, Gemlikli çocuklar ile oyunlar oynayıp dans etti. Çocuklar ve aileleri ile hatıra fotoğrafı da çekilen kahramanlar, şeker ikram etmeyi de unutmadılar. Havanın güzel olmasını fırsat bilerek çocuklarıyla sahile çıkan aileler, çizgi karakterlerin eğlenceli gösterileri ile keyifli saatler yaşadılar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bayramda sokaga cikan cocuklar sevilen cizgi karakterler karsilastilar Bayramda sokağa çıkan çocuklar, sevilen çizgi karakterler karşılaştılar! için yorumda bulun

    Bayramda sokağa çıkan çocuklar, sevilen çizgi karakterler karşılaştılar! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bayramda sokağa çıkan çocuklar, sevilen çizgi karakterler karşılaştılar! için ilk yorumu yapabilirsin.