BURSA’DA 10 ŞUBEYE ULAŞACAK

BURSA KEBAP EVİ YIL SONUNA KADAR BURSA’DA 10 ŞUBEYE ULAŞACAK Bir dünya markası olma hedefi ile yola çıkan Bursa Kebap Evi dünyanın önemli şehirlerinde yeni şubeleriyle hızla büyürken, Bursalıların yoğun ilgisi ile Bursa’da da büyümeyi sürdürüyor. Bursa’nın yöresel lezzetlerini en orijinal haliyle dünyanın dört bir yanına ulaştırmayı hedefleyen Bursa Kebap Evi; Bursa’da 7. Şubesini Parkur AVM’de açarak lezzet zincirini genişletmeye devam ediyor. Toplam 9 ülkede 122 şube sayısına ulaşan marka, kurumsal yönetim anlayışı ve güçlü franchise sistemi ile yatırımcıların; şık konsepti, lezzetleri ve ulaşılabilir fiyat politikası ile müşterilerinin yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Türkiye’den dünyaya açılarak yurt dışında en fazla şube sayısına ulaşan marka olarak her geçen gün büyüyen Bursa Kebap Evi, global marka yolculuğunu dünyanın önemli şehirlerinde açtığı şubeler ile taçlandırıyor.
Bursa kebap evi 1
Yatırımcı güvenini kazanarak, birçok ülkede sektörel tecrübeye sahip yatırımcılarla franchise anlaşmaları yapan Bursa Kebap Evi, global marka yolculuğuna emin adımlarla devam ediyor.   Yatırımcıya büyük kazanç sağlayan ve müşteriler tarafından kolayca ulaşılabilen konseptiyle kısa sürede hızlı bir büyüme elde eden marka, Bursa’da 7 şubesiyle hizmet veriyor. Yıl sonuna kadar 3 yeni şube daha açmayı hedefleyen marka, Bursa’da gıda sektörüne yatırım yapmak isteyenlere de kazanç fırsatı sunuyor. Profesyonel olarak yer aldığı markanın aynı zamanda yatırımcısı olan ve Bursa’daki 2.şubesini açan Bursa Kebap Evi CEO’su Hüseyin Genç, “Güçlü yönetim anlayışı ve franchise yapılanmasıyla kısa sürede güven kazandığına yakından şahit olduğum markanın yatırımcısı olarak Parkur AVM’de yeni şubemizi açtık. Uzun yıllardır CEO olarak görev aldığım Bursa Kebap Evi her geçen gün hızla büyüyor. Pandemiden sonraki süreçte şube sayısında %50, satışlarda %325 olmak üzere ciddi bir büyüme elde ettik. Son 1 yılda ise şube sayısında %25, satışlarda %150 artış yakaladık. Bursa Kebap Evi olarak yeme içme sektöründe uzun yıllardır elde ettiğimiz deneyimizi, kalitemizi ve lezzetimizi arkamıza alarak çıktığımız globalleşme yolculuğumuzda her geçen gün yeni ülkelere pencere açıyoruz. Global marka hedefi ile yola çıktık ve büyük hayalimiz dünyanın önemli şehirlerinde Bursa Kebap Evi markasının bayrağını dalgalandırırken, Bursa yöresel lezzetlerini de dünya ile tanıştırmaktı. Bu hayale güçlü ve emin adımlarla ilerliyoruz.
Bursa kebap evi 2
Globalleşme hızımız gün geçtikçe artarken, yatırımcılara sunduğumuz fırsatlar da büyüyor. Yurt dışında birçok ülkede çok sayıda yabancı yatırımcılardan yoğun talepler alıyoruz. Yakın zamanda Londra, Mannheim ve Toronto gibi dünyanın gözde şehirlerinde şubelerimizi açtık. Türk mutfağının eşi benzeri olmayan lezzetlerini kaliteli hizmet anlayışımız ve şık konseptimizle beğeniye sunuyoruz. Yatırımcı güvenini kazanan ve gerek yurt içinden gerek yurt dışından yoğun talep alarak şube sayımızı hızla artırmaya devam ediyoruz. Yılda yurt içinde 180, yurt dışında ise 75 olmak üzere toplamda 255 şubeyle hizmet vermeyi hedefliyoruz.” dedi. Markanın yıl sonu ciro hedefi ise yaklaşık 2 milyar TL… 9 ülkede 121 şubeyle hizmet veriyor. Global marka vizyonuyla ilk olarak Almanya’da ardından İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai, Abu Dhabi) İran, Irak, Suudi Arabistan’da açtığı şubelerle hizmet veren Bursa Kebap Evi, yurt dışında büyümeye devam ediyor.
Ekran Resmi 2023 08 09 14.39.12
Yurt içinde 106, yurt dışında ise 16 şubesiyle misafirlerini ağırlayan marka; yakın zamanda Londra’nın en önemli caddesi Marble Arch bölgesi Conaught Street üzerinde, Almanya’nın Mannheim şehrinde ve Kanada’nın en büyük eyaletlerinden Ontario’nun Toronto şehrinde şube açtı. Yurt dışında yeme içme sektöründe Türk mutfağını temsil eden sayılı markalardan biri olan Bursa Kebap Evi; güçlü know how’ı, franchise sistemi, misafir ağırlama potansiyeli ve karlılıkları ile yurt dışında büyüme grafiğini hızla yükseltmeyi sürdürüyor. Markanın yakın zamanda büyümek istediği ülkeler arasında Suudi Arabistan, Kanada, İngiltere, Katar, Kuveyt, Almanya, Irak, Iran, Dubai ve Abu Dhabi yer alıyor. Bursa’da 3 yeni şube daha açarak 10 şubeye ulaşma hedefinde… Ürün, hizmet ve servis kalitesini standartlaştırarak tüm şubelerinde üstün hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlayan Bursa Kebap Evi, Bursa’da hizmet verdiği 7 şubesiyle misafirlerini ağırlıyor. Bursa’da yıl sonuna kadar 3 yeni şube daha açmayı hedefleyen marka, gıda sektörüne yatırım yapmak isteyenlere de kazanç fırsatı sunuyor. Marka, tüm şubelerinde yer alan İskender, Bursa Kebabı, Muhteşem Bursa, Beğendi Yatağında Köfte gibi ana yemekler, Peynirli Kemalpaşa Tatlısı, Kestaneli Uludağ Tatlısı, Üzüm Şırası ve Kozahan Türk Kahvesi gibi yöreye has ürünler menüsünde yer alıyor. Ayrıca ızgara ve döner çeşitleri, burger ve çocuk menüleri, köfte ve tatlı çeşitleriyle zengin bir ürün çeşitliliğine sahip. 24-36 ay arasında yatırımı finans ediyor Franchise bedeli 400 bin TL olan Bursa Kebap Evi, ortalama 2,5 milyon TL ila 3 milyon TL yatırımı 24-36 ay arasında finanse ederek yüzde 20 kar marjı sağlıyor. Şubeler, AVM ve cadde olmak üzere iki farklı konseptte açılabiliyor.   AVM konseptinde 100 m2 ve üzeri alanların, cadde konseptinde ise 150 m2 ve üzeri mekanların tercih edilmesi gerekiyor. Şubeleri mimari ekipleriyle standartlara uygun dekore ederek şık restoran konseptinde anahtar teslim sunan marka, şube açıldığı günden itibaren yatırımcıya eleman, ürün, sunum ekipmanları, reklam ve pazarlama dahil olmak üzere birçok konuda sürekli destek oluyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bursa kebap evi 1 BURSA’DA 10 ŞUBEYE ULAŞACAK için yorumda bulun

    BURSA’DA 10 ŞUBEYE ULAŞACAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BURSA’DA 10 ŞUBEYE ULAŞACAK için ilk yorumu yapabilirsin.