“DEĞİŞİME AÇIK OLMAK GEREKİYOR”

Türkiye Orta Ölçekli Sanayiciler ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV) Bursa Destekleme Derneği yönetimi, üyelerine yönelik bilgilendirme toplantılarını sürdürüyor.

TOSYÖV Bursa tarafından düzenlenen ‘Karmaşada Yol Almak-Görünmeyeni Görmek’ konulu seminerde, KOBİ’lerin sıkıntılarına farklı bakış açısıyla değerlendirildi.

Eğitmen ve Yönetim Danışmanı Memiş Yılmam’ın konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, “Karmaşada Yol Almak” başlığı altında, her krizin bir fırsat olduğu hatırlatılarak bakış açısının önemine vurgulandı.

Toplantıda konuşan Memiş Yılmam, küçük olmanın ve kıvraklığın, işletmelerin başarısı için kritik öneme sahip olduğuna değinirken, “Değişime açık olmak gerekir ve değişebilmek önemlidir. Mevcut durumu fırsatlara çevirmek ve yapılmayanı yapmak konusunda işletmelerin açık fikirli olması gerekir. Bununla birlikte, küresel ekonomik belirsizliklerin ortasında bile yerel işletmeler inovasyon ve esneklik yoluyla başarıya ulaşabilirler” dedi.

Eğitmen ve Yönetim Danışmanı Memiş Yılmam açıklamalarında, işletmelerin dijital dönüşüm ve sürdürülebilirlik alanındaki adımlarının, rekabet avantajı sağlayabilecek önemli bir ayrıntı olabileceğini de sözlerine ekledi.

Daha sonra konuşan Türkiye Orta Ölçekli Sanayiciler ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV) Bursa Destekleme Derneği Başkanı Yavuz Kazangil de bilginin çok kıymetli olduğunu, bu yaklaşımla üyelerine yönelik bilgilendirme toplantılarına devam ettiklerini belirtirken açıklamaları nedeniyle Eğitmen ve Yönetim Danışmanı Memiş Yılmam’a teşekkür etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TOSYOV 1 “DEĞİŞİME AÇIK OLMAK GEREKİYOR” için yorumda bulun

    “DEĞİŞİME AÇIK OLMAK GEREKİYOR” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak “DEĞİŞİME AÇIK OLMAK GEREKİYOR” için ilk yorumu yapabilirsin.