İnegöl İçin Doğru Karar

Önümüzdeki 14 Mayıs seçimlerinin son düzlüğünde YSK ya sunulan 28. dönem milletvekili asil listelerinin açıklanmasından mütevellit, Ak Parti MKYK üyesi Sayın Ayhan SALMAN 2. bölgeden gayet ferasetli ve tecrübeli aday olarak belirlenip, Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti tarafından bölgemiz ve İnegöl için yerinde bir duruş gösterilmiştir.

WhatsApp Gorsel 2023 04 11 saat 20.30.09 e1681231796125

Bölgemiz ve İnegöl’ün tecrübeli adaylara ve tecrübeli devlet yöneticilerine her zaman ihtiyacı vardır. Bu anlayışla İnegöl gibi daima hizmete açık, daima büyüyen ve gelişen sanayi altyapısı ve dahi üst yapı noktasında hızla büyüyen bir şehir inşası noktasında Sayın Ayhan SALMAN bölge adına elbette doğru karardır.

Kendileri İnegöllü ve dolayısıyla bölge esnafı bölge gençleri bölge yöneticilerini yani bölge halkını gayet iyi tanımaktadır. Bu durum siyasi tecrübesinden de yola çıkarak doğru karar olmasını yeniden yinelemektedir.

Ayhan Salman, 1969 Yılında Bursa’ da doğdu. İnegöl İmam Hatip Lisesini bitirdi. Daha sonra Anadolu Üniversitesi A.Ö.F İktisat Bölümü’nde okudu Birçok farklı sektörde (Boya-Kimya, Mobilya üretimi ve gıda perakendeciliği) faaliyet gösteren Hadim Şirketler Grubu’nun kurucusu ve halen Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

WhatsApp Gorsel 2023 04 11 saat 20.30.10

İnegöl Ticaret Sanayi Odası Meclis Üyeliği, MÜSİAD Şube Başkan Yardımcılığı, Bosna Hersek Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Üyeliği, Perder gibi sivil toplum kuruluşlarında uzun yıllardır çeşitli görevlerde bulunmaktadır. 2005 yılındaki olağan kongre ile seçilen yönetim kurulunda AK Parti İnegöl İlçe Başkanvekilliği görevine getirildi. 2012 yılındaki olağan kongreye kadar iki dönem bu göreve devam etti.

2.Bölge Adayları

  1. Mustafa VARANK

2.Ayhan SALMAN

3.Osman MESTEN

4.Emel GÖZÜKARA DURMAZ

5.Muhammet MÜFİT AYDIN

6.Mustafa YILDIRIM

7.Fuat ALPASLAN

8.Süleyman ÇELİK

9.Asuman AKÇAY SAKALLI

10.Mustafa KAYA

Başaralı kadrolar yıllardır kendilerini kanıtlayarak yinelenmekte, en küçük eksiklikler bile giderilmektedir. Yeni “Türkiye Yüzyılı” vizyonumuz için ve devletimizin bekası meselesi için Bursa ve bölgemiz adına çok daha fazla yol katedilmesini temenni ediyoruz ve bu kadroların bizleri gayet iyi temsil edebileceğine inanıyoruz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hayrullah Yilmaz Haberyum İnegöl İçin Doğru Karar için yorumda bulun

    İnegöl İçin Doğru Karar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İnegöl İçin Doğru Karar için ilk yorumu yapabilirsin.