İznik Motosiklet Kulübü Başkanı Usta’ya ziyaret

MOTOSİKLET KULÜBÜNDEN BAŞKAN USTA’YA TEŞEKKÜR

İznik Motosiklet Kulübü Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta’yı ziyaret ederek yıl boyu yapılan etkinliklere katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

2021 yılı içerisinde İstanbul Sarıyer, Kocaeli Kartepe, Muğla Fethiye, Afyon Ayazini’nde gerçekleşen Enduro Yarışlarında ve Kocaeli Kartepe, İzmir Bergama, Bursa İznik ve Kocaeli’nde gerçekleşen Süper Enduro yarışlarında ilçemizi derece alarak temsil eden Nazmi Malkoç, Mehmet Emin Musaoğlu ve Mert Koç kupaları ilçeye kazandırdı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan İznik Motosiklet Kulübü Başkanı Yüksel Musaoğlu “2021 yılı içerisinde katıldığımız tüm yarışlarda sporcularımıza, kulübümüze ve organizasyonlara destek veren Belediye Başkanımız Kağan Mehmet Usta başta olmak üzere 2011 yılından bu yana bizlere katkı koyan herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İznik Motosiklet Kulübü Başkani Ustaya ziyaret İznik Motosiklet Kulübü Başkanı Usta’ya ziyaret için yorumda bulun

    İznik Motosiklet Kulübü Başkanı Usta’ya ziyaret için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İznik Motosiklet Kulübü Başkanı Usta’ya ziyaret için ilk yorumu yapabilirsin.