Yarı çıplak halde cesedi bulunan genç kızın, gözaltına alınan sevgilisi cinayeti itiraf etti

Şırnak’ın Uludere ilçesine bağlı Şenoba beldesinde 3 gün önce kaybolan Firdevs Babat’ın cansız bedeni dün yarı çıplak halde bulunurken, gözaltına alınan erkek arkadaşı cinayeti itiraf etti.

Uludere ilçesine bağlı Şenoba beldesinde 2 gün önce sabah evden arkadaşına diye çıkan 16 yaşındaki Firdevs Babat’tan bir daha haber alamayan ailesi durumu jandarma ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine ekipler çalışma başlattı.

YARI ÇIPLAK HALDE BULUNDU

Aramalar sonucunda bu gün akşam saatlerinde Şenoba Hezil Çayında 16 yaşındaki Firdevs Babat’ın yarı çıplak şekilde vücudunda darbe izleri ile iki taşın arasına sıkışmış cansız bedeni bulundu. Olay yeri incelemenin ardından ceset otopsi için önce Uludere Devlet Hastanesine ardından Şırnak Devlet Hastanesine götürüldü.

 

SEVGİLİSİ İTİRAF ETTİ

Babat’ın gözaltına alınan erkek arkadaşı cinayeti itiraf etti. Katil zanlısı A.B.’nin cinayeti neden işlediğine dair sorulara ne yanıt verdiği ise henüz bilinmiyor.

kaynak haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. firdevs babat Yarı çıplak halde cesedi bulunan genç kızın, gözaltına alınan sevgilisi cinayeti itiraf etti için yorumda bulun

    Yarı çıplak halde cesedi bulunan genç kızın, gözaltına alınan sevgilisi cinayeti itiraf etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yarı çıplak halde cesedi bulunan genç kızın, gözaltına alınan sevgilisi cinayeti itiraf etti için ilk yorumu yapabilirsin.