Daha az maliyetle pratik çözüm

Karacabey Belediyesi, araç filosunu zenginleştirmeye devam ediyor.

 

Son olarak belediye filosuna dahil edilen ve İmar Şehircilik Müdürlüğünde hizmet sağlayacak araba teslim alındı.

 

“İlçemize güçlü bir hizmet için ulaşım araçları önemli bir etken” diyen Başkan Özkan, Karacabey’in yüzölçümü en geniş ilçelerden biri olduğunu ve ulaşım araçlarının bu noktada kent geneline hizmet götürmek için gerekliliğini her fırsatta dile getiriyordu.

 

Göreve geldikleri günden itibaren araç filosunu titizlikle elden geçirdiklerini kaydeden Özkan, “İhtiyaç dâhilinde olan araçları hızlıca filomuza dâhil ettik. Ancak bunları yaparken, üzerinde çalışıp en az maliyetle adımlarımızı attık” dedi.

 

Daha az maliyetle pratik çözüm

 

Başkan Özkan, kiralama yerine yapılan satın almalar ve yatırım teşvikleri ile belediyeye daha az maliyetle bu araçların alındığını belirterek, bu sayede belediyeye daha pratik ve ekonomik çözüm sağladıklarını da yineledi.

 

Özkan, “Birçok belediyenin aksine, biz kiralama yoluyla değil satın alarak bunu yapıyoruz. Satın aldığımız araçlar ile 3 yılda bu araçların kendini amorti etmesini sağlamış oluyoruz” dedi.

Yeni araçlar yolda

 

Özkan, son olarak filoya dahil edilen arabayı bizzat kullanıp şehir turu yaptı. Özkan, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne alınan aracın ardından yıl sonuna kadar Temizlik İşleri Müdürlüğünün ihtiyacı olan bir araç ile ulaşım hizmetlerinde kullanmak üzere bir diğer aracı da yıl sonuna kadar teslim alacaklarını duyurdu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Karacabey Belediyesinin arac filosu gucune guc katiyor Daha az maliyetle pratik çözüm için yorumda bulun

    Daha az maliyetle pratik çözüm için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Daha az maliyetle pratik çözüm için ilk yorumu yapabilirsin.