Ergünkent İnşaat’tan yeni bir proje daha: Loca Garden

İnşaat sektöründeki kalitenin güvenli adresi olan Ergünkent, Bursa’ya değer katan yaşam ve eğlence merkezi projelerinde yer almak isteyenler için Nilüfer Opera projesinin ardından Odunluk’taki ‘Loca Garden’ projesiyle ‘dev bir konut inşası’ daha gerçekleştiriyor. Uzun süredir ekonomik kriz nedeniyle eski dinamikliğini yitiren ve son olarak asrın felaketi depremle durma noktasına gelen inşaat sektöründe firmalar bir taraftan girdi maliyetleriyle boğuşurken diğer taraftan cazip kampanyalar üretmeye çalışıyorlar.
resim
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), nisan ayına ilişkin konut satış istatistiklerini açıklarken, sektörde satışlar yüzde 35,6 azaldı. Bursa’da da inşaat sektörü durma noktasına geldi.
resim 1
KAMPANYANIN ELİ KULAĞINDA Firmalar çıkış noktaları ararken, Bursa inşaat sektörünün önde gelen firması Ergünkent İnşaat da durağan dönemini yaşayan sektöre cazip kampanyalarla bir nebze olsun çan suyu olmaya devam ediyor.
resim 2
Bu kapsamda Ergünkent İnşaat açıkladığı yepyeni bir kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara ‘Loca Garden’ projesiyle yeni bir fırsat sunmaya hazırlanıyor…
e4064268 6e3b 4338 a231 6a34f45e4303
YENİ BİR FIRSAT KAPISI Firma, Odunluk’ta yükselen ‘Loca Garden’ projesi ile konut sahibi olmak isteyen ve yatırım yapmak isteyenlerin yeni odak noktası olmaya hazırlanıyor.
WhatsApp Image 2023 05 19 at 20.29.36
Ergünkent İnşaat Satış Müdürü Utku Çalışkan‘dan alınan bilgiye göre, Nilüfer’in en merkezi yerin olan Odunluk Mahallesi’nde 6 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu 83 daireden oluşan yeni konseptte 3+1, 4+1 ve 5+1′den oluşan daireler bulunuyor. Dairelerin boyutları ise 160 ila 195 metrekare arasında değişiyor. 2 ayrı bloktan oluşan Garden Loca projesinde, sosyal donatılar da yeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Her daire başına 2 kapalı otopark imkanı, açık ve kapalı havuz, bay ve bayan sauna, bay bayan hamam, fitness ve spor merkezi, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yeşil alan, kamelyalar bulunurken, her bir dairede de çamaşırhane, kiler ve vestiyer odası imkanı da yer alıyor. Çalışkan, “Konuyla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler satış ofislerimiz olan 0 553 777 16 15, 0 553 777 15 16 numaralarını arayarak ve ofislerimize gelerek yüz yüze bilgi alabilirler” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ergunkent Insaat GuncelBursa Ergünkent İnşaat’tan yeni bir proje daha: Loca Garden için yorumda bulun

    Ergünkent İnşaat’tan yeni bir proje daha: Loca Garden için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ergünkent İnşaat’tan yeni bir proje daha: Loca Garden için ilk yorumu yapabilirsin.