Hayatımın en bilinçsiz yardımıydı.

Haluk Levent, 22 yıl sonra itiraf etti

17 Ağustos 1999 depreminin ardından yardım etmek için bölgeye giden Haluk Levent, o görüntülerinin sosyal medyada paylaşılması üzerine yaşadığı pişmanlığı dile getirdi.
Haluk Levent, 22 yıl sonra itiraf ettiKurucusu olduğu AHBAP derneği ile yardımlar gerçekleştiren Haluk Levent, 17 Ağustos depreminin ardından bölgeye koşan isimlerdendi. 1999 yılına ait görüntülerin sosyal medyada yeniden gündeme gelmesinin ardından Haluk Levent bir itirafta bulundu.

“BİLİNÇSİZDİK”

O dönem yardım konusunda tecrübesiz olduğunu belirten Levent, “Hayatımın en bilinçsiz yardımıydı, pişmanım. Ağustos ayı olduğu için on binlerce büyük boy yazlık çadır yaptırmıştık. Kurduğumuz çadır kentler 20 gün sonra yağmurla soğukla tuz buz olmuştu. Keşke konteyner alsaydık. Tecrübesizdik.” ifadelerini kullandı. Yıllar içinde AHBAP derneğiyle binlerce yardımda bulunan Levent, en son büyük yangınlarda bölge halkına destek olmuştu.

Haluk Levent, 22 yıl sonra itiraf etti #1

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

6 Mayıs 2022
8 Nisan 2022
1 Nisan 2022
28 Mart 2022
24 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Hayatimin en bilinçsiz yardimiydi pişmanim Hayatımın en bilinçsiz yardımıydı. için yorumda bulun

    Hayatımın en bilinçsiz yardımıydı. için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hayatımın en bilinçsiz yardımıydı. için ilk yorumu yapabilirsin.