Özveri Ar-Ge’den Yılın Gelecek Vadeden Projesi

Özveri Ar-Ge’den Yılın Gelecek Vadeden Projesi

Özveri Ar-Ge’ye IDC Türkiye CIO 2022’den
“Human Machine Collaboration” Ödülü

Hızla dijitalleşen dünyaya ayak uyduran, teknolojiyle bilişim alanında yenilikçi ve fark yaratan projelerle sektörel çözümler sunmayı amaçlayan, bir Özdilek kuruluşu olan Özveri Ar-Ge merkezi, 2019 yılından bu yana çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Global yazılım ürünleri geliştirmek ve bu yazılımların ihtiyaç duyduğu donanımları da tasarlamak amacıyla faaliyet gösteren Özveri Ar-Ge merkezi, bilgisayar ve mobil cihazlarda kullanılan uygulamalara yönelik çözümleri hayata geçiriyor. Bu kapsamda son olarak IDC (International Data Corporation) Türkiye tarafından düzenlenen CIO 2022 Ödülleri kapsamında perakende sektörüne sunduğu TagSpot uygulaması ile Özveri Ar-Ge merkezi “Human Machine Collaboration” ödülü almaya hak kazandı.

Yeniliğin ve teknolojinin gücüyle ilerliyor

Özdilek Ar-Ge merkezine ödül getiren TagSpot uygulaması; perakende sektöründe, mağaza ve market raflarında bulunan ürünlerin etiket fiyatlarının kontrol edilmesini, güncellenmesini, ürün doğrulama işlemlerinin takip edilmesini hızlı ve pratik bir yöntem ile çözmeyi amaçlayan bir uygulama özelliği gösteriyor. TagSpot, ürün etiketini mobil cihazların kamerası ile algılayarak fiyatının güncel olup olmadığını da ERP sistemlerinden bağımsız olarak kontrol edebiliyor.

Perakende sektörüne pratik çözümler sunuyor

Bir Özdilek kuruluşu olan Özveri Ar-Ge merkezinin yaptığı çalışmalar arasında kamera görüntü işleme teknolojileri, mobil uygulamalar, bulut çözümleri ve yapay zeka çalışmaları da önemli bir yer tutuyor. Gelecek süreç içinse şirket içi iletişimi kolaylaştıran, iş akışını hızlandıran, pazar payını ve müşteri memnuniyetini artıran fikirler üzerine de çalışmalar yapılmaya devam ediyor.

Dünya çapında bin 200’den fazla analistle hizmet veren IDC, 110’dan fazla ülkede teknoloji ve endüstri fırsatları ve trendleri hakkında küresel, bölgesel ve yerel uzmanlık sağlıyor. IDC Türkiye CIO Zirvesi‘nin 2022 edisyonu kapsamında artan inovasyon hızını keşfedecek, bölgenin gelişen teknoloji ortamını inceleyecek ve kuruluşların kendilerini dijital olarak dayanıklı geleceğin kuruluşlarına dönüştürmelerine yardımcı olacak en iyi uygulama stratejileri sunuluyor. Yeniliğin ve teknolojinin gücüyle ilerleyen Özveri Ar-Ge merkezi kazandığı “Human Machine Collaboration” ödülü ile perakende sektörüne katkı sağlamaya devam edecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Özveri Ar Geden Yilin Gelecek Vadeden Projesi Özveri Ar-Ge’den Yılın Gelecek Vadeden Projesi için yorumda bulun

    Özveri Ar-Ge’den Yılın Gelecek Vadeden Projesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özveri Ar-Ge’den Yılın Gelecek Vadeden Projesi için ilk yorumu yapabilirsin.